sdílet Hotel Sorea Máj na Facebooku
Hotel Sorea Máj česká verze  Hotel Sorea Máj slovenská verzia  Hotel Sorea Máj english version  Hotel Sorea Máj deutsch version

Hotel Sorea Máj Liptovský Ján, Liptovský Ján Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


SOREA Hotel Máj - lokalita: SOREA Hotel Máj je situován v překrásné scenérii Národního parku Nízké Tatry v nadmořské výšce 700 metrů , při vstupu do Jánské doliny , která patří k nejkrásnějším nízkotatranským dolinám . Hotel leží na konci obce Liptovský Ján, která je jednou z nejatraktivnějších lokalit rázovité oblasti Liptov . Právě díky bohatému výskytu termálních a minerálních pramenů je Liptovský Ján oblíbeným místem pro lázeňské a rekreační pobyty .

SOREA Hotel Máj - ubytovací služby : Kompletně zrekonstruovaný hotel SOREA Máj nabízí ubytování v moderně zařízených jedno - a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky , rodinných pokojích, apartmánech a pokojích pro imobilní klienty, které jsou vybaveny barevným TV přijímačem se SAT programem , rádiem , telefonem, trezorem, samostatným sociálním zařízením , sprchovým koutem a balkonem. Pro náročnější klienty jsou určeny apartmány, které tvoří 2 pokoje (ložnice a obývák) vybaveny barevným TV, rádiem, telefonem, trezorem, ledničkou a samostatným sociálním zařízením , vanou nebo sprchovým koutem a balkonem . Komfort a pohodlí nejvyššího stupně poskytuje dvoupatrový APARTMÁN DE LUXE s vlastní terasou v nejvyšším patře hotelu. V hotelu není možné ubytování se psem .

SOREA Hotel Máj - doplňkové služby: Pro aktivní využití volného času hotel nabízí služby sportovně - relaxačního centra, kde je hostům k dispozici krytý bazén s termální vodou , sauna , klasické a podvodní masáže a fitness centrum . Klienti mohou využít i služeb úschovny a půjčovny zimních sportovních potřeb ( lyže, běžky, snowboardy ) a půjčovny horských kol, koloběžek a kolečkových bruslí . V hotelu je k dispozici také kulečník , stolní tenis a stolní fotbal a pro nejmenší dětský koutek , kde se na ně usmívá Maťko a Kubko s ovečkami .

Součástí areálu hotelu je i známé termální koupaliště SOREA s přírodním termálním pramenem s teplotou vody 29 ° C , minigolf jako i prostory pro plážový volejbal . Ke standardní nabídce hotelu patří pracovnice služby, směnárna a prodej suvenýrů .

SOREA Hotel Máj - krytý hotelový bazén : V hotelu se nachází krytý plavecký bazén o rozměrech 25 mx 12 m, s hloubkou vody od 1,50 m do 1,80 m , dětský bazén 10 mx 12 ms hloubkou 0,7 ma teplotou kolem 27 ° C - 28 ° C. Dětský bazén poskytuje výborné podmínky pro skupinovou resp. individuální aquagymnastiku . Voda je termální , pochází z pramene Rudolf a má léčivé účinky. Ze zdravotního hlediska se doporučuje vstup v maximální délce 1,5 hod. . az toho důvodu je vstup do bazénu organizovaný. Vstupné do bazénu je pro veřejnost 90 , - Kč / 1 vstup, tj. 1,5 hod . , Pro děti do 15 let 70 , - Kč / 1,5 hod . Pro hotelové hosty je vstup do hotelového bazénu za 70 ,-Kč / 1,5 hod . , A pro děti za 50 ,-Kč / 1,5 hod . Pro skupiny nabízíme možnost rezervace bazénu za zvýhodněnou cenu 3.500 , - Kč / 1 vstup, tj. 1,5 hod . Permanentka na 5 vstupů stojí 400 , - Kč.

SOREA Hotel Máj - termální koupaliště : Je součástí areálu hotelu SOREA Máj a najdete zde plavecký bazén ( 50 m dlouhý, 18 m široký, hloubka vody od 80 do 180 cm , teplota vody od 260C do 280c ) , dětský bazén, relaxační - klidový bazén a bazén s fontánkou . Návštěvníkům je k dispozici , plážový volejbal, minigolf, dětské hřiště, stánky s občerstvením , parkoviště u koupaliště . Termální koupaliště je v provozu během letní sezóny od června do konce září . Areál koupaliště je otevřen od úterý do neděle , v měsíci červen, září od 9,00 do 18,00 , v sezóně tj. . v červenci a v srpnu od 9,00 do 18,00 .

SOREA Hotel Máj - léčivá voda v Liptovském Jánu : V roce 1963 byl navrtaný pramen Rudolf v hloubce 95 ms teplotou 29,4 ° C a jeho voda i voda dalších blízkých vrtů se využívá na plnění bazénů termálního koupaliště SOREA a vnitřního bazénu hotelu SOREA Máj. Voda je : mineralizovaná , hydrouhličitanovo - síranová , silně uhličitá , vápenato - hořečnatá , hypotonická .

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmánpřistýlka
3803010109

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, sat

Základní informace: výtah, směnárna, Informační služba, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, restaurace

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: V blízkosti hotelu Máj najdete spoustu kouzelných cyklistických a turistických tras různých náročností, množství sportovních a kulturních akcí. V blízkosti hotelu SOREA Máj se nachází lyžařské středisko Javorovica, kde jsou 4 vleky s umělým zasněžováním, upravované lyžařské sjezdovky s celkovou délkou 1.900 m. V okolí jsou výborné podmínky i na běžecké lyžování. Mírnější svahy jsou vhodné na sáňkování.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Gastronomické služby: Stravovacie služby poskytuje hotelová reštaurácia ktorá ponúka široký výber medzinárodných jedál a miestnych špecialít. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov so širokou ponukou jedál a nápojov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Hoteloví hostia môžu využiť aj služby aperitív baru, ktorý ponúka široký výber alkoholických, nealkoholických, teplých aj studených nápojov a mliečnych koktejlov. Na prízemí hotela je k dispozícii bistro, príjemné posedenie poskytuje aj Delfín bar pri hotelovom bazéne. Na usporiadanie gastronomických akcií s väčším počtom účastníkov je vhodná kongresová sála, menšie rodinné a firemné oslavy realizuje hotel v salónikoch. Počas letných mesiacov sa pre organizovanie exteriérových akcií spojených s opekaním (grilpárty) môže využiť záhrada pri hoteli SOREA Ďumbier.

Služby:Sportovní možnosti:
Fittness, Bazén venkovní vyhřívaný, Bazén krytý, Sauna, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení, Středisko letních sportů

Kongresy: Hotel zabezpečuje komplexnú organizáciu firemných a spoločenských podujatí. Pre kongresy, semináre a školenia je k dispozícii veľká kongresová sála s maximálnou kapacitou 200 osôb a 4 salóniky s kapacitou od 10 do 40 miest. Kapacita a vybavenie rokovacích priestorov umožňujú poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti kongresového cestovného ruchu. Hotel zabezpečuje aj vystúpenie folklórnych súborov, posedenie a tanec pri ľudovej hudbe, diskotéky, fakultatívne výlety do blízkeho a vzdialeného okolia (Poľsko, Vysoké Tatry, Jasná) v spolupráci s informačným centrom.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 250)

salónek č. 1 (počet míst 40)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
2.1-9.1239 - 55


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují polopenzi, ubytování a turistické poplatky za pokoj/noc
Sleva / poplatky: Cena na osobu/noc s polopenzí

Fotogalerie (17):


Hotel Sorea MájHotel Sorea MájHotel Sorea Máj
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com