sdílet Comfort Hotel Ústí nad Labem City na Facebooku
Comfort Hotel Ústí nad Labem City česká verze  Comfort Hotel Ústí nad Labem City slovenská verzia  Comfort Hotel Ústí nad Labem City english version  Comfort Hotel Ústí nad Labem City deutsch version

Comfort Hotel Ústí nad Labem City Ústí nad Labem, Ústí nad Labem Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Comfort Hotel Ústí nad Labem City - ubytování v Ústí nad Labem...


Comfort Hotel Ústí nad Labem City Ústí nad Labem je situován v centru krajského města Ústí nad Labem. Jako jediný v regionu splňuje standard 4*. Hostům nabízí komplexní hotelové služby na vysoké profesionální úrovni. Pro svou příjemnou atmosféru a vstřícný personál bývá často navštěvován mnoha českými celebritami. Disponuje kvalitním ubytováním, multifunkčními sály a špičkovou gastronomií.

Comfort Hotel Ústí nad Labem City ubytování: IBS HOTEL VLADIMIR nabízí kvalitní ubytování, které uspokojí i nejnáročnější klienty. Tři pokoje jsou přizpůsobeny pro zdravotně postižené, 62 pokojů v kategorii 4* vč. 2 apartmá.

Comfort Hotel Ústí nad Labem City konference: Nově zrekonstruované a moderně vybavené multifunkční prostory jsou jedny z největších v Ústeckém kraji. V kongresových prostorách Vám profesionálně připraví Vaši společenskou, kulturní, soukromou i firemní akci, náročný kongres nebo veletrh. Hotel má 7 sálů s celkovou kapacitou 530 osob. Ke každé akci Vám přidělí vyškolený personál v čele s managerem, který bude garantem Vaší akce. V přízemí hotelu jsou 3 sály (dle potřeby lze kombinovat) a Lobby Bar. Prosklené stěny zajišťují přímé denní světlo. Multifunkční sály "E,F,G" Vista Floor v 9. patře hotelu uspokojí zájemce o činnost kongresovou, kulturní, gastronomickou i výstavní. Sály jsou klimatizovány a vybaveny zvukovou aparaturou. Při projekcích je možnost využití zatemňovacího zařízení.

Comfort Hotel Ústí nad Labem City Ústí nad Labem služby: Terasy náležící k hotelu nabízí v letních měsících možnost pro coffeebreaky, rauty nebo posezení pro zpříjemnění kongresových programů. Zvíře ano. Lze zajistit dopravu taxislužbou. Parkoviště A - kapacita: 25 /max./ a parkoviště B - kapacita: 20 /max.

Comfort Hotel Ústí nad Labem City Ústí nad Labem stravování: Hotelová restaurace Atrium - Atriový strop klimatizované restaurace nabízí jedinečnou možnost příjemně strávených chvil pod sluneční oblohou či večerním hvězdném nebi. Otevřeno denně od 12.00 do 16.00 a od 18.00 do 23.00 hodin. Plzeňská Pivnice na Pražačce - Poskytuje zázemí pro milovníky dobrého piva a tradiční české kuchyně. Každodenně nabízí polední menu za zvýhodněné ceny. Otevřeno denně od 10.00 do 23.00 hodin.Typy pokojů
2 lůžkovýapartmán
602

Vybavení pokojů: WC na pokoji, TV, telefon, sat, minibar, fén, koupelna s vanou nebo sprchou, WI-FI zdarma v celém hotelu, radio / budík, klimatizovaný pokoj na vyžádání

Základní informace: bezbariérový přístup, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkoviště s dohledem kamery, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen, restaurace, parkovné zdarma, parkování zdarma - monitorované kamerou

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Comfort Hotel Ústí nad Labem City Ústí nad Labem okolí: V okolí je řada kulturních památek a mnoho zajímavostí, které stojí za návštěvu. Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Kostel sv. Vojtěcha, Městské divadlo, Hrad Střekov, Zámek Trmice, Zámek Velké Březno, Napoleonská bojiště, Skanzen Zubrnice, Koupaliště Klíše - Brná s termálním pramenem, tobogán, resturace, sauna, fitness a další servis. Telnice - v zimě možnost lyžování. Ústecká zoologická zahrada, Tisá - zde Vás přivítá fantastické skalní město s pískovcovými útvary.

Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Kostel sv. Vojtěcha, Hrad Střekov, Zámek Velké Březno, Skanzen Zubrnice, Napoleonská bojiště, ZOO, Tisá - Zde nás přivítá fantastické skalní město s mnoha pískovcovými útvary.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (300 m)

Autobusová zastávka název: (50 m)

Autobusové nádraží název: (200 m)


Vlakové nádraží název: (500 m)

Stravování:


Restaurace popis: Lobby lunch bar: nabízí bohatou nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů včetně míchaných koktejlů, odrůdových a značkových vín a značkových doutníků.

Restaurace Atrium: Klimatizovaná restaurace nabízí posezení v moderním příjemném prostředí.

Plzeňská Pivnice na Pražačce: Poskytuje zázemí pro milovníky dobrého piva a tradiční české kuchyně.

Služby:Sportovní možnosti:
Sauna, Cyklotrasy
Koupaliště Klíše, Brná nabízí termální pramen, tobogán, restaurace, saunu, fitness a další servis. Telnice - lyžování - Hluboký zářez Telnického údolí do Krušných hor nás přivede až do střediska zimních sportů v Zadní Telnici. Tradice lyžování a dalších zimních sportů se zde rozvíjí od začátku našeho století.

Kongresové služby:
Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Fax, TV, Video , Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Dataprojektor, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Zpětný projektor, Ozvučení, PC, Šatna, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart, Bezdrátové mikrofony

Comfort Hotel Ústí nad Labem City - kongresové sály: Nově zrekonstruované a moderně vybavené multifunkční prostory. Profesionálně připravíme Vaši akci, ať se jedná o krátké jednání či náročný kongres nebo veletrh. Nabízíme 6 sálů s celkovou kapacitou 530 osob. Všechny sály se dají optimálně využívat pro společenské, kulturní, firemní či soukromé akce. Ke každé akci Vám přidělíme profesionálně vyškolený personál v čele s managerem, který bude garantem Vaší akce.

Přízemí hotelu: V přízemí hotelu naleznete 3 sály a Lobby Bar pro 350 osob. Sály je možné dle potřeby kombinovat. Prosklené stěny umožňují hostům využívat přímé denní světlo.

9. patro: Multifunkční sály Vista Floor v 9. patře hotelu uspokojí zájemce o činnost kongresovou, kulturní, gastronomickou i výstavní. Sály jsou klimatizovány a vybaveny zvukovou aparaturou. Při projekcích možnost využití zatemňovacího zařízení.

Terasa: Terasy náležící k hotelu nabízí v letních měsících možnost pro coffeebreaky, rauty nebo posezení pro zpříjemnění kongresových programů.Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 sál A (počet míst 60)

kongresový sál č. 2 sál B (počet míst 60)

kongresový sál č. 3 sál C (počet míst 160)


business centrum č. 1 Sál F - Vista Floor (počet míst 100)

business centrum č. 2 Sál G - Vista Floor (počet míst 60)

salónek č. 1 E (počet míst 25)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.12404754


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (12):


Comfort Hotel Ústí nad Labem CityComfort Hotel Ústí nad Labem CityComfort Hotel Ústí nad Labem City
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com