sdílet Garni Hotel Kučera na Facebooku
Garni Hotel Kučera česká verze  Garni Hotel Kučera slovenská verzia  Garni Hotel Kučera english version  Garni Hotel Kučera deutsch version

Garni Hotel Kučera Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Kučera - Karlovy Vary - popis: Hotel Kučera se nachází přímo v centru lázeňské zóny Karlových Varů (léčivé prameny vzdáleny pouhých 50 m od vchodu). Náš hotel je situován do historicky významné budovy karlovarské kolonády, postavené ve stylu secese, jejíž historie se datuje již od r. 1715. V roce 2004 prošel Hotel Kučera kompletní rekonstrukcí, po jejímž dokončení nabízíme ubytování ve standardu hotel garni ***.

Hotel Kučera - Karlovy Vary - ubytování: Garni Hotel Kučera disponuje 16-ti dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky, přičemž nabízíme dvě kategorie ubytování: Pokoje kategorie A (celkem 6): velmi prostorné pokoje (30 m2) s balkónem a výhledem na kolonádu, romantické, zlatem vykládané secesní stropy, nově zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem, WC, fénem atd., TV, telefon, lednice. Ceny za pokoje typu A jsou o 200,- Kč vyšší za pokoj, proti cenám pokojů typu B uvedeným v ceníku. Pokoje kategorie B (celkem 10): tiché pokoje s okny na klidnou stranu směrem od kolonády, koupelna se sprchový koutem, WC, TV (české, anglické, německé i ruské programy), telefon, lednice, pokoje této kategorie se navzájem od sebe liší tvarem, a nemají tudíž, standardizovanou podobu (celkem 4 druhy). V prvním patře hotelu se nachází Centrum krásy a zdraví. Zde nabízí své služby masážní salón (široký výběr různých druhů masáží), kosmetický salón (bahenní zábaly atd.), solárium a kadeřník. Ve třetím poschodí najdete kuchyňku pro všechny hotelové hosty, kde si můžete posedět nad šálkem kávy. Další vybavení hotelu: snídaňová místnost, výtah, hotelový sejf v kanceláři hotelu, půjčovna horských kol, in-line bruslí, čistič bot.

Doplňkové služby: Pro všechny naše hosty připravujeme bohaté snídaně formou švédského stolu. Zajišťujeme hotelový transport, v kanceláři hotelu je umožněn přístup na internet, lze využít kancelářských služeb (odesílání faxů, kopírování atp.), zapůjčit si fén, žehličku atd. Přijímáme většinu kreditních karet. Ubytování zvířecích miláčků je zdarma. Zajišťujeme lázeňskou péči v blízkém sanatoriu, můžete využít našich pobytových balíčků, rádi Vám doporučíme i zorganizujeme vyplnění volného času. V samé blízkosti našeho hotelu se nacházejí lázeňská sanatoria nabízející kompletní lázeňský program. Můžete se nechat rozmazlovat podvodními masážemi, minerálními i perličkovými koupelemi, nebo třeba bahenními zábaly. Lázeňské procedury také nabízíme v našich pobytových balíčcích. Zaplavat si můžete v uzavřených i otevřených bazénech. Především z bazénu Sanatoria Thermal je krásný výhled na lázeňskou zónu Karlových Varů.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýpřistýlka
315515

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, rádio, kabelová televize, připojeni internetu, sat, dětská postýlka k dispozici, fén, mikrovlnná trouba, varná konvice, WI-FI

Základní informace: výtah, sekretářské služby, směnárna, Informační služba, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, hlídané parkoviště, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, restaurace

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 4

Popis okolí: Okolí nabízí spoustu stezek pro pěší i cykloturistiku. Ač se nacházíme v centru lázeňské zóny, jen pár kroků Vás dělí od lázeňských lesů, které Karlovy Vary obklopují. Cílem výletu na kole mohou být např. Svatošské skály. Sportovní vyžití v okolí: Tenis (kryté haly i otevřené kurty), dvě golfová hřiště (Karlovy Vary Golf Club a Cihelny), v blízkých sanatoriích si můžete zaplavat v krytých i otevřených bazénech celoročně. Pokud preferujete noční život, doporučujeme navštívit bar Barracuda, kde si můžete vybrat z více než 100 druhů koktejlů. Bar je stylizován do karibského stylu. V zimě lyžování Vás dělí je 20 km od známých lyžařských středisek Boží Dar a Klínovec. Cesta autem trvá cca. 25 minut, během kterých se dostanete do výšky přes 1000 metrů nad mořem do ráje zimních sportů. Relaxačními aktivitami mohou být vyhlídkové lety nad Karlovými Vary či projížďka po kolonádě v kočáře taženým koňmi.

Tipy na výlet: Náš tip na výlet: výletní restaurace s rozhlednou Diana Jednou z největších atrakcí je bezesporu výlet k rozhledně Diana. Doveze Vás sem přímo z kolonády lanovka, jejíž nástupní stanice je vzdálena pouhých 150 metrů od našeho hotelu. Z rozhledny Diana máte Karlovy Vary jako na dlani. Vedle rozhledny se nachází historická restaurace Diana. V této stylové restauraci můžete ochutnat speciality české i mezinárodní kuchyně jak na terase, tak v hlavním sálu s krbem a tanečním parketem. Speciality na grilu, rybí i zvěřinové hody – to vše si vychutnáte obklopeni krásným prostředím a klidem lázeňského lesa. Návrat na kolonádu doporučujeme pěšky, neboť se projdete lesem plným hub, krásných vyhlídek na Karlovy Vary a místy spjatými dle legend se založením Karlových Varů. hrad Loket (15 km od Karlových Varů) Tento krásný hrad v historickém městečku Loket nabízí spoustu atrakcí jako např. muzeum zbraní, ukázky středověkých mučících praktik atp. Prohlídka je možná i bez průvodce. zámek Bečov (20 km od Karlových varů) Jeden z nejznámějších zámků v západních Čechách se pyšní jednou velikou atrakcí: Relikviářem Sv. Maura.

Doporučená trasa bus: a) Pokud Váš autobus staví na stanici “TRŽNICE”, vystupte zde. Jedná se o centrální autobusové nádraží pro místní autobusy. Odsud jeďte autobusem č. 2 (směr Divadelní náměstí). “Divadelní náměstí” je Vaše výstupní stanice a zároveň konečná stanice autobusu č.2. Přejděte řeku na druhou stranu. Náš hotel je přímo naproti mostu, přes který přecházíte. b) Pokud Váš autobus staví až na konečné stanici “Dolní nádraží”, též “Terminál” musíte se pěšky přesunout na Tržnici (projděte podchodem pod světelnou křižovatkou – cca. 100 metrů od Vaší výstupní stanice) a jděte stále rovně. Za čtyři minuty chůze dojdete na centrální autobusové nádraží “TRŽNICE”. Dále postupujte jako v předchozím bodě.

Doporučená trasa vlak: a) Pokud přijíždíte na stanici “Karlovy Vary – Horní nádraží”, doporučujeme použít taxi. Pokud však preferujete autobus, sejděte schody, které z nádraží vedou a přejděte na druhou stranu silnice k autobusové zastávce. Jakýkoliv autobus, který zde zastaví, Vás zaveze na centrální autobusové nádraží “TRŽNICE”. Poté postupujte viz bod 2a. b) Pokud přijíždíte na stanici “Karlovy Vary – Terminál”, též “Karlovy Vary – Dolní nádraží”, postupujte stejně jako v bodě 2b.

Doporučená trasa auto: Za účelem ubytování mohou naši hosté vjet automobilem do lázeňské zóny. Ignorujte prosím proto značky “zákaz vjezdu” na začátku lázeňského území, které se na Vás jako naše hosty v den příjezdu nevztahují. a) Najděte Grandhotel PUPP, poté jeďte podél ulic Slovenská, Mariánskolázeňská, Nová louka a Divadelní náměstí. Za Divadelním náměstím zahněte doleva přes řeku a stojíte naproti našemu hotelu. b) Najděte sanatorium THERMAL (popř. hlavní poštu), vraťte se na kruhovou křižovatku, ze které vyjedete směr Plzeň (Cheb, Sokolov), jeďte stále rovně až ke světelné křižovatce, ve které uvidíte vlevo továrnu Becherovka a vpravo most přes řeku. Tuto křižovatku projeďte rovně a dejte se do levého jízdního pruhu (ulice: Západní), zahněte vlevo na ulici Dr. Janatky. Na konci, v křižovatce do písmene “T”, zahněte opět vlevo (ul. Moskevská), dále pojedete ulicemi Krále jiřího, Petra Velikého, Zámecký vrch a Stará louka – náš hotel se objeví po Vaší pravé straně.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Autobusová zastávka název: (70 m)

Vlaková zastávka název: (1,8 km)

Letiště název: (3,5 km)

Autobusové nádraží název: (1,5 km)


Vlakové nádraží název: (1,8 km)

Zastávka MDH: (35 m)

Obchod: (200 m)

Termální lázně: (50 m)

Lázeňské pobyty:


Název: Romantika pro zamilované


Číslo: 115

Popis: :: 2 noci, :: kytice na pokoji, :: láhev vína na pokoji, :: kompletní masáž (60min.) pro oba – na výběr ruská, sportovní, relaxační atd. Prodloužení pobytu: + 1.200,- Kč za každou další noc

Počet dnů: 2

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 26. 12Garni hotel Kučera2325CZK 

Název: Relax GRAND


Číslo: 116

Popis: :: 7 nocí, :: 2x kompletní + 2x částečná masáž (na výběr ruská, sportovní, relaxační atd.), :: 2x procedura ve wellness vaně dle výběru (aromaterapie, podvodní masáž, perličková lázeň, horká pára atd.), :: 2x vstup do bazénu, :: 1x masáž horkými kameny (30 minut) v blízkém hotelu (vzdáleném 50 metrů), :: výlet na Dianu – luxusní večeře v resturantu Diana – 5 chodů, výjezd lanovkou z kolonády přímo k restauraci, návštěva nejznámější karlovarské rozhledny, Cena na osobu: 8.850,- Kč / kompletní program

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 26. 12Garni hotel Kučera8850CZK 

Stravování:


Restaurace popis: Stravování probíhá v restauraci ve 2. patře hotelu. Všem hostům podáváme bohaté snídaně formou švédského stolu (8:00 – 10:00), které jsou obsaženy v ceně pobytu.

Služby:Sportovní možnosti:
Sportovní hala (800 m), Fittness (400 m), Jízda na koni (1200 m), Bazén venkovní (400 m), Bazén venkovní vyhřívaný (400 m), Bazén krytý, Bazén krytý vyhřívaný (2 km), Sauna (0 m), Hokejový stadion (4,1 km), Inlain dráha (6 km), Plážový volejbal (6 km), Střelnice (3 km), Půjčovna lodiček (3 km), Billiard (2 km), Lyžařská škola (22 km), Elektronické šipky (2 km), Solárium (2 km), Golf (4,8 km), Středisko zimních sportů (25 km), Lyžařský vlek (25 km), Půjčovna lyží (25 km ), Běžkařské trasy (25 km), Cyklotrasy (3 km), Whirpool (2 km), Středisko letních sportů (5 km)

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlka
2.1-15.3Category A - 1400, Category B - 1100Category A - 1500, Category B - 1200350
16.3-30.4Category A - 1600, Category B - 1500Category A - 1700, Category B - 1600350
1.5-30.9Category A - 2100, Category B - 1700Category A - 2200, Category B - 1800350
1.10-31.10Category A - 1600, Category B - 1500Category A - 1700, Category B - 1600350
1.11-25.12Category A - 1400, Category B - 1100Category A - 1500, Category B - 1200350
26.12-2.1Category A - 2100, Category B - 1700Category A - 2200, Category B - 1800350


Měna: CZK

Cena polopenze: 180
Cena plné penze: 360
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: SLEVA 15% Z UBYTOVÁNÍ PRO KAŽDÉHO v případě rezervace garantované kreditní kartou a přijetí následujících storno poplatků: Storno 7-4 dny před příjezdem: 100% z ceny první noci, Storno 3-1 den před příjezdem: 100% z ceny první noci + 25% ze zbytkové částky, Storno v den příjezdu a „NO SHOW“: 100% z ceny první noci + 50% ze zbytkové částky

Fotogalerie (15):


Garni Hotel KučeraGarni Hotel KučeraGarni Hotel Kučera
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com