sdílet Hotel Alice Resort Poppy na Facebooku
Hotel Alice Resort Poppy česká verze  Hotel Alice Resort Poppy slovenská verzia  Hotel Alice Resort Poppy english version  Hotel Alice Resort Poppy deutsch version

Hotel Alice Resort Poppy Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Alice Resort Poppy - Březová - Karlovy Vary...


Hotel Alice Resort Poppy se nachází v příjemné a klidné části obce Březová u Karlových Varů, obklopen lázeňskými lesy. Vzdálenost do lázeňského centra Karlových Varů je 10 minut jízdy autem. Přímo nad hotelem začínají turistické stezky, které hosty dovedou k zajímavým a historicky významným místům Karlových Varů.

Hotel Alice Resort Poppy - Karlovy Vary - ubytování: Hotel Alice je moderně zrekonstruovaný hotel v Karlových Varech - Březové. Celková kapacita hotelu činí 144 míst ve dvoulůžkových pokojích a samostatně stojící vile, které jsou vybavany ve vysokém standardu, tj, například minibarem, LCD televizorem, přístupem k internetu, atd. V hotelové restauraci si pochutnáte na vynikající české kuchyni, k dispozici je lobby bar s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholicjých nápojů.

Hotel Alice Resort Poppy - Karlovy Vary - wellness: Celé jedno hotelové podlaží tvoří moderní spa, kde hosté najdou vše pro regeneraci těla i mysli, jako výřivé vany, uhličité koupele, elektroléčba, magnetoterapie, solná jeskyně nebo různé typy masáží. Součástí vstupu do spa je rovněž dětský koutek.

Hotelová restaurace a vkusně zařízená vinárna slouží k pořádání společenských akcí, seminářů, svatebních a rodinných oslav.Prosklená přední strana poskytuje příjemné denní osvětlení, v době promítání nebo diaprojekce je možno zatemnit lehkými závěsy.

Hotel Alice Resort Poppy - Březová: nabízí také možnost zajištění tenisových kurtů. K dispozici je směnárna a hotelový trezor. Hostům nabízíme parkování na vlastním parkovišti pro 30 osobních vozů a 2 autobusy ZDARMA.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmán
46612

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, venkovní terasa, restaurace

Doporučená trasa bus: Spojení z letiště Karlovy Vary MHD: bus č. 8 do stanice Na Vyhlídce, přestup na autobus č. 7 do stanice Březová Hotel Alice, Spojení z Dolního autobusového nádraží MHD: bus č. 2 ze stanice Náměstí Horákové do stanice Tržnice, přestup na bus č. 7 do stanice Březová Hotel Alice

Doporučená trasa vlak: Spojení z Horního vlakového nádraží MHD: bus č. 13 do stanice Tržnice, přestup na bus č. 7 do stanice Březová Hotel Alice

Dostupnost střediska:


Centrum název: (4 km)

Autobusová zastávka název: (200 m)

Letiště název: Karlovy Vary (8 km)

Autobusové nádraží název: (7 km)


Vlakové nádraží název: (7 km)

Stravování:


Restaurace popis: Hotelová restaurace Vás zve k posezení. V naší nabídce je široký výběr gurmánských specialit české i mezinárodní kuchyně. Hotelová restaurace a vkusně zařízená vinárna slouží k pořádání společenských akcí, seminářů, svatebních a rodinných oslav. Prosklená přední strana poskytuje příjemné denní osvětlení, v době promítání nebo diaprojekce je možno zatemnit lehkými závěsy. 

Služby:Sportovní možnosti:
Golf (5 km), Středisko zimních sportů (25 km), Běžkařské trasy, Cyklotrasy, Středisko letních sportů (1 km)

Hotelová restaurace a vkusně zařízená vinárna slouží k pořádání společenských akcí, seminářů, svatebních a rodinných oslav. Prosklená přední strana poskytuje příjemné denní osvětlení, v době promítání nebo diaprojekce je možno zatemnit lehkými závěsy.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový
1.1-28.1210001500


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Slevy pro děti v doprovodu 2 platících osob: 0-2 let - 100%, 3-12 let - 50%

Fotogalerie (10):


Hotel Alice Resort PoppyHotel Alice Resort PoppyHotel Alice Resort Poppy
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com