sdílet Hotel Prokopka na Facebooku
Hotel Prokopka česká verze  Hotel Prokopka slovenská verzia  Hotel Prokopka english version  Hotel Prokopka deutsch version

Hotel Prokopka Praha 3, Praha 3 Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Prokopka Prokopova 9 Praha 3 - ubytování v Praze 3...


Hotel Prokopka - Praha - ubytování: V Hotelu Prokopka** je pro vás připraveno 6 privátních dvoulůžkových pokojů, které jsou okny orientovány do hotelového dvora. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení i kuchyňku a díky jejich prostornosti není problém na přání klienta přidat ještě třetí lůžko formou přistýlky.

Privátní pokoje ocení zejména páry a individuální klienti, kteří hledají ubytování nabízející soukromí a klid. V případě vyčerpání kapacity privátních pokojů jsme schopni klientům jako náhradu nabídnout apartmánové pokoje, kde však budou ubytováni pouze oni sami.

Vybavení pokoje: Kuchyňka vybavená lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, telefon, odkládací stolek s židlí, bezdrátová internetová síť

Apartmány

Hotel Prokopka** má pro své klienty k dispozici celkem 16 dvouložnicových apartmánů. V každém apartmánu najdete dva oddělené pokoje, které obsahují dvě až tři lůžka. Tyto pokoje mají společnou kuchyňku a sociální zařízení. Na přání lze počet lůžek díky prostornosti jednotlivých místností zvýšit až na čtyři formou přistýlek.

Apartmánové pokoje jsou ideální pro skupiny klientů, které preferují během pobytu více soukromí a nechtějí být odděleny hotelovou chodbou, nýbrž pouze vlastní předsíní. I proto je vyhledávají zejména rodiny s dětmi, skupiny přátel či školní zájezdy. Často si je rezervují také klienti hledající ubytování v Praze za co nejdostupnější cenu.

Vybavení pokoje: Kuchyňka vybavená lednicí, vařičem a rychlovarnou konvicí, Telefon s přímou volbouTypy pokojů
2 lůžkovýapartmán
616

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, telefon, rádio, plně zařízená kuchyně

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hotel Prokopka - Praha - okolí: Hotel Prokopka se nachází na Prokopově 9, poblíž samého centra Prahy, u Havlíčkova náměstí na Žižkově. Centrum Prahy je lehce dosažitelné přímým tramvajovým nebo autobusovým spojením během 10 minut.

Doporučená trasa bus: Z autobusového nádraží Florenc nejlépe busem č. 133, 207 na Tachovské náměstí, dále cca 5 min. pěšky. Centrum Prahy je lehce dosažitelné přímým tramvajovým nebo autobusovým spojením během 10 minut.

Doporučená trasa vlak: Z hlavního vlakového nádraží tramvají č. 9, 5, 26 na zastávku Lipanská, dále cca 5 min. pěšky.

Doporučená trasa auto: Autem se k hotelu dostanete nejlépe z magistrály - sjezd Karlín nebo Žižkov do Husitské ulice, v ní na druhé světelné křižovatce doprava.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (600 m)

Autobusová zastávka název: (300 m)

Vlaková zastávka název: (3 km)

Letiště název: (9 km)

Autobusové nádraží název: (3 km)


Vlakové nádraží název: (3 km)

Metro název: (600 m)

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Prokopka - Praha - stravování: V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

Služby:Kongresové služby:
Fax, TV, Video , Magnetofon, Kopírka, Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Hotel Prokopka - Praha - kongresové služby a školení: Hotel Prokopka nabízí prostory pro Váš seminář, školení, prezentaci firmy či raut.Mezi standardní vybavení konferenčních prostor patří flip chart a TV+video (další potřebné vybavení Vám po dohodě rádi zajistíme u externích dodavatelů). Nezapomínáme ani na coffee break, připravíme i bohaté občerstvení dle dohody. Speciální nabídka ? seminární místnost + ubytování.V případě, že spojíte pronájem seminární místnosti s ubytováním v našem hotelu, nabídneme Vám cenu za pronájem velké konferenční místnosti 1.000,- Kč(+ 19% DPH). Tuto nabídku je dále možné kombinovat s možností skupinových slev na ubytování. Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci dle Vašich požadavků a možností.

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 25)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlka
1.1-31.12600-900800-1200300


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (19):


Hotel ProkopkaHotel ProkopkaHotel Prokopka
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com