sdílet Wellness hotel Diana na Facebooku
Wellness hotel Diana česká verze  Wellness hotel Diana slovenská verzia  Wellness hotel Diana english version  Wellness hotel Diana deutsch version

Wellness hotel Diana Velké Losiny, Velké Losiny Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Wellness Hotel Diana Žárovská - Lázně Velké Losiny - Termální Lázně...


Wellness hotel Diana - Velké Losiny - poloha: je umístěn v malebném podhůří Jeseníků, v nadmořské výšce 550 metrů nad mořem. Wellness hotel Diana stojí na okraji kouzelného lesa, na svazích Lázeňského vrchu západně od Velkých Losin uprostřed překrásné zeleně. Od hotelu je nádherně vidět nejen hlavní hřeben Hrubého Jeseníku, ale také i na široké údolí "hučivé" Desné s lázněmi a zámkem ve Velkých Losinách.

Wellness hotel Diana - Velké Losiny - ubytování: Nabízíme Vám komfortní a příjemné ubytování v hotelu obklopeném přírodou a jejími krásami. Celková kapacita našeho hotelu je až 135 lůžek ve: 3 jednolůžkových, 34 dvoulůžkových pokojích, 14 rodinných apartmánech, 3 luxusních apartmánech, Naše pokoje jsou vybaveny televizí se satelitem, telefonem, vlastním sociálním zařízením.

Wellness hotel Diana - Velké Losiny - Wellness centrum: Denní bar je tu pro Vás k příjemnému odpočinku a posezení. V našem wellness centru můžete využít nejen možnost nabídky vhodných wellness procedur a dalších doporučení, ale také Vám jistě rádi poradí naši odborní pracovníci wellness centra, kteří Vám doporučí vhodnou aktivitu. Součástí našeho wellness centra je vnitřní vyhřívaný bazén s chrličem, finská sauna, whirpool, masážní vana, squash, solárium(připravujeme) a fitness. V rámci wellness služeb Vám nabízíme masáže klasické, regenerační a shiatsu, skupinová cvičení v bazénu, přísadové koupele. Dále jsou pro Vás na wellness hotelu Diana k dispozici dva venkovní tenisové kurty, pétanque a okolí hotelu Vám nabízí kouzelná místa k procházkám a cyklovýletům.

Wellness hotel Diana - Velké Losiny - Rodinná dovolená: Wellness hotel DIANA se stal oblíbeným cílem pro rodinnou dovolenou. Je hned několik důvodů, proč jet s Vašimi dětmi právě sem. Rodiče si užijí ten pravý wellness odpočinek plný relaxačních procedur, děti si pohrají na hotelem nabízených atrakcích a společně mohou zamířit na nepřeberné množství výletů. Zkrátka to může být ideální rodinná dovolená.

Hotel Diana je v přírodě, obklopen lesem a loukou, nedaleko půvabného lázeňského městečka Velké Losiny
hotel nabízí k ubytování rodinné apartmány
dětský koutek v hotelu
venkovní dětské hřiště
dětské mini-kino
dětské židličky, příbory a prostírání
sportovní vyžití v hotelu: bazén, squash, tenis, petanque
Jeseníky jsou ideální pro milovníky horské turistiky
zimní lyžování - hotelový ski-bus do nedalekých areálů
zajímavé výlety do okolí

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánhandicap
334122

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, telefon, kabelová televize, sat, minibar, apartmány s plně zařízenou kuchyní, dětská postýlka k dispozici, fén, umyvadlo na pokoji

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, sekretářské služby, klimatizace, opatrování dětí, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, parkovací plocha v areálu, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, venkovní terasa, restaurace

Počet podlaží: 5

Nadmořská výška: 550

Dostupnost střediska:


Centrum název: (3 km)

Autobusová zastávka název: (3 km)

Vlaková zastávka název: (3 km)

Autobusové nádraží název: (3 km)


Vlakové nádraží název: (3 km)

Obchod: (3 km)

Termální lázně: (1,5 km)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení:

Léčebné zaměření Termálních lázní Velké Losiny:

Termální sirné prameny: Na území Velkých Losiny vyvěrá 5 minerálních pramenů - obecně lze vody zřídelní struktury charakterizovat jako sirné prosté teplice (sirné akratotermy) a sirné studené prameny. Složení všech pramenů, teplic i studených je téměř shodné, to vypovídá o jejich společném původu.
Nejvýznamnějším lečivým prvkem je hydrogensulfid HS- v množství 4,507 mg/l, což řadí minerální vody Termálních lázní Velké Losiny mezi nejkvalitnější v České republice. Teplota minerálních vod u vývěru se pohybuje kolem 36°C.
Nejstarším druhem léčebného použití minerálních vod je léčba pohybového a neurologického ústrojí, včetně pooperačních rehabilitací. Termální minerální prameny se využívají k léčebným koupelím.

Indikace pro lázeňskou léčbu v Termálních lázních Velké Losiny:

Nemoci nervové - dospělí - ind. skupina VI popis léčení
Nemoci pohybového ústrojí - dospělí - ind. skupina VII popis léčení
Nervová onemocnění dětí a dorostu - ind. skupina XXVI popis léčení
Onemocnění pohybového ústrojí dětí a dorostu - ind. skupina XXVII popis léčení
Netuberkulozní nemoci dýchacího ústrojí dětí a dorostu - ind. skupina XXV popis léčení


Základní léčebnou procedurou jsou koupele v termální sirné vodě, které přispívají k relaxaci svalstva, ohebnosti kloubů, uvolňují spasticitu svalstva, pomáhají k posilování svalstva formou plavání a termoregulaci.

Výrazný je účinek sirných minerálních vod na kůži (dětský atopický ekzém, dermorespirační syndrom), cesty dýchací a zásah do metabolismu řízení mezenchymu.

Hlavní pramen Žerotín vyvěrá v hloubce 1000 m, u vývěru teplota termální sirné vody dosahuje kolem 36°C. Jde o termální, přírodní, slabě mineralizovanou, sirnou silně alkalickou uhličitano-sodného typu, se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny křemičité, hypotonickou vodu. Termální sirná voda je bohatá na kationty (vápník, sodík, hořčík, draslík a železo) a z aniontů jsou to téměř výhradně hydrogenuhličitany a pak sírany.

Individuální rehabilitace s využitím speciálních rehabilitačních a facilitačních technik - míčkování dle Jebavé, dechová gymnastika statická, dynamická, mobilizační, intenzivní proti zvýšenému výdechovému odporu.

Jednou ze základních balneologických procedur je pravidelný pohyb formou plavání.

Doplňkově využíváme fyziatrické léčébné metody (solux, biolmapa, diatermie, parafin, magnetoterapie, přísadové koupele, skotské střiky).

U všech skupin dětských klientů je velmi významný fakt, že mohou na základě indikace vysílajícího lékaře absolvovat pobyt v našich Termálních lázních v doprovodu rodičů.

Popis léčebných procedur:

Jaké lázeňské procedury můžete absolvovat v našich termálních lázních? Každý pobytový balíček již procedury obsahuje, ale je možné si několik dalších lázeňských, relaxačních procedur dokoupit.

Vířivé koupele s přírodním léčebným zdrojem (sirná termální voda)

Vířivá koupel celková/částečná: Aplikace procedury: vodní procedura, aplikována částečně na horní či dolní končetiny nebo celkově, 38°C teplá, trvání 15 minut, koupel při které dmýchadlem způsobený vír masíruje tělo.
Indikace: svalová únava, postraumatické bolesti končetin, jizvy, bolesti zad, šíje, hypertomie atd.
Vířivé koupele mohou být s přísadami (bylinný nebo rašelinový extrakt).

Perličková koupel: Aplikace procedury: vodní procedura, teplota 36-37°C, 15 minut., perličkové koupele jsou jemnější a šetrnější variantou vířivých koupelí. Lze jich užít, když je vířívá vana kontraindikována (např. varixy - křečové žíly).
Indikace: Procedura uvolňuje svalové i psychické napětí, má léčebně relaxační účinek. Perličkové koupele mohou být s přísadami ( bylinný nebo rašelinový extrakt).

Klidové relaxační koupele s přírodním léčebným zdrojem (sirná termální voda)

Sirná koupel se zábalem: Aplikace procedury: vodní procedura, teplota vody 36 - 37°C, 15 min. koupel, 10 min. suchý zábal. Koupel v klasické vaně s přírodním léčebným zdrojem. Indikace: relaxaci svalstva, ohebnosti kloubů, uvolňuje spasticitu končetin, hypertomie, kožní problémy. Sirné koupele mohou být s přísadami ( bylinný nebo rašelinový extrakt).

Přísady: Rašelinový extrakt - je připravován jako tekutý výtažek účinných látek (zejména huminové kyseliny) z přírodního léčivého bahna. Tekutá rašelina zmírňuje akutní bolesti a příznivě působí na regeneraci pohybového aparátu.
Bylinný extrakt - levandulový, mátový, lemongrass, kosodřevinný - uvolňující a relaxační účinky.

Uhličité koupele suché: Aplikace procedury: 50 minut, klient pohodlně leží na lůžku a kromě příjemného tepla, uvolnění, euforického pocitu a až tendence k spánku případně mravenčení a zvlhčení kůže nic zvláštního necítí. Klient si zakoupí pro celou dobu léčby speciální vak z neprodyšného materiálu. Vak má dostatečné rozměry, aby mohl klient v něm "uzavřen" až po krk, zde se vak upoutá, pak vak naplníme velmi čistým oxidem uhličitým. Vhodná konzulatce s lékařem. Indikace: příznivé účinky na cévní a srdeční systém, na hormonální systém, na pokožku s výraznými hojivými a kosmetickými účinky, na nervový systém, vedoucí k potlačení stresů a ke zklidnění nervové soustavy.

Masáže

Masáž klasická částečná, celková: Aplikace procedury: masáž je aplikována vleže či vsedě a to na oblast zad nebo celého těla, užívají se různé hmaty, kterými se uvolňuje svalové napětí, navozuje znovu svalovou harmonii.
Indikace: prevence bolesti zad, po sportu, svalové bolesti, únava svalová, jizvy

Reflexní masáž: Aplikace procedury: procedura je prováděna speciálně vyškoleným pracovníkem, fyzioterapeutem, jedná se o soustavy velmi jemných hmatů, které pracují s kůží a podkožím. Efekt této masáže je založen na neurologickém podkladě a znalosti inervace lidského těla a tzv. Haedových zón.
Indikace: bolesti zad, ale i migrény a i některá vnitřní onemocnění, například asthma bronchiale. Vždy je vhodné poradit se s lékařem.

Podvodní masáž: Aplikace procedury: procedura je prováděna ve speciální vaně, masér provádí masáž proudem vody pod určitým tlakem, nejčasjěji 1.-2 kPa.
Indikace: relaxace, prevence bolesti zad, po sportu, svalové bolesti, únava svalová, jizvy.

Zábaly

Částečný zábal rašelinový: Aplikace procedury: procedura je aplikována dle předpisu lékaře, nejčastěji na záda, klouby. Teplo, které je šetrně předáváno z polštáře naplněného slatinou, prochází přes vrstvu rašeliny a uvolňuje tak svalové napětí nebo prohřívá klouby. Mikrofilm, který peloid (rašelina) zanechává na kůži má zjemňující a antibakteriální účinek. Vhodný před masáží, ale lze aplikovat i samostatně.
Indikace: bolesti páteře, kloubů, některé pooperační stavy

Parafínový zábal: Aplikace procedury: procedura je aplikována dle předpisu lékaře, nejčastěji na záda, klouby. Parafínové zábaly prokrvují pokožku, prohřívají svaly, uvolňují ztuhlé a bolestivé klouby, změkčují také ztvrdlou kůži a pomáhají při odstraňování celulitidy. Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a relaxovaně. Vhodný před masáží, ale lze aplikovat i samostatně.
Indikace: bolesti kloubů, páteře

Dynaterm: Aplikace procedury: forma termoterapie, ohřevový polštářek se příkládá na zvolené místo, nejčastěji záda, šíje na dobu 20 min. Vhodný před masáží. Indikace: uvolňující a relaxační účinky

Fyzikální terapie, fototerapie

Elektroléčba: Oblíbená terapie, jenž využívá různé druhy elektrických proudů, které zlepšují prokrvení tkání, uvolňují napětí svalů nebo je naopak posilují. Působí proti bolesti a zánětu. Vhodná konzulatce s lékařem.

I/t křivka: Interferenční proudy působí na bolest, lépe prokrvují oblast, kde se proud přímo aplikuje a tímto postupem zlepšují metabolické vlastnosti tkáně. Indikací jsou především chronické zánětlivé a degenerativní nemoci pohybového aparátu. Vhodná konzulatce s lékařem.

Elektrostimulace/elektrogymnastika: Tato metoda využívá dráždivých účinků nízkofrekvenčních proudů. Indikací k použití je prevence ochabnutí svalů z inaktivity (při zlomeninách, pooperačních stavech), stimulace svalů dolních končetin a břicha u ležících pacientů. Vhodná konzulatce s lékařem.

Magnetoterapie: Evokuje změny v elektromagnetickém a biochemickém stavu buněk a tkání s mnoha následnými systémovými účinky. Dochází k příznivému ovlivnění systému nervového, hormonálního, imunologického, kardiovaskulárního, kostního, svalového, zažívacího, urogenitálního. Vhodná konzulatce s lékařem.

Ultrazvuk: Po nanesení kontaktního média na předepsanou plochu zdravotník pohybuje hlavicí ultrazvuku v označeném místě. Indikacemi jsou svalové, kloubní a mimokloubní bolesti a hojení jizev. Vhodná konzulatce s lékařem.

Biotronová lampa: Léčebná metoda využívající biostimulačního efektu polarizovaného světla. Biostimulace znamená obnovení poškozené tkáně se zkrácením doby hojení. Vhodná konzulatce s lékařem.

Infračervené světlo: Pomáhá oživovat buňky, podporuje krevní oběh, zvyšuje přísun kyslíku, posiluje pokožku, zlepšuje metabolismus a vylučování škodlivých látek za použití přírodních světelných vln. Vhodná konzulatce s lékařem.

Inhalace: Aplikace procedury: procedura je podávána s pomocí sprayových inhalátorů, ve kterých je přírodní minerální pramen (Vincentka) roztříštěn na velmi drobné částečky, které jsou ústy či nosem (či obojím) vdechovány. Částečky svým elektrostatickým nábojem a ph zvlhčují a ovlivňují epitel dechových cest. Inhalace usnadňuje pročištění dýchacích cest, včetně odkašlávání.
Indikace: asthma bronchiale, chronická bronchitis, kuřácká bronchitis, prosté pročištění dýchacích cest.

Léčebná tělesná výchovaLéčebný tělocvik skupinový: Aplikace procedury: skupinové cvičení pod vedením fyzioterapeuta se zaměřením na určité dovednosti (škola páteře, dechová cvičení, zpevnění svalů pánevního dna…)
Indikace: zpevnění svalového korzetu, úleva od bolestí, získání správných stereotypů

Léčebný tělocvik individuální: Aplikace procedury: Individuální cvičení pod vedením fyzioterapeuta, zaměřené na problémy pohybového aparátu zjištěné při lékařském vyšetření a kinesiologickém rozboru.
Indikace: jako prevence, zpevnění svalového korzetu, úleva od bolestí, získání správných stereotypů, stavy předcházející operacím pohybového aparátu, stavy po operacích nejen pohybového aparátu.

Léčebný tělocvik individuální dle Dr. Smíška, Bobatha a Vojtova metoda

Vojtova metoda: je terapeutický a diagnostický systém, který se stal nezbytnou součástí diagnostiky a terapie hybných poruch hlavně u dětí. Předpokladem úspěšné léčby je přesně stanovený rehabilitační program, kvalitní instruktáž rodičů a pravidelné provádění léčby doma 4x denně. Úspěšnost léčby hybných poruch Vojtovou metodou je vysoká, zvláště při zahájení léčby v prvních měsících života.
Indikace: centrální parézy v dětském i dospělém věku, stavy po operacích hrudníku, problémy dechových funkcí, periferní parézy, ortopedické vady nohou, hrudníku, dyspalzie kyčlí, vertebrogenní onemocnění

Bobathova metoda: základním znakem Bobatha konceptu je práce v týmu, je to 24 hodinový koncept v péči o dítě. Bobath terapeut na základě vyšetření (co dítě dovede bez pomoci, s dopomocí, co nedovede - kvalita tonu "svalové napětí", kvalita pohybu) stanovuje svůj léčebný plán a cíl. Svého cíle dosahuje za použití terapeutických technik, které jsou zaměřeny především na to , aby ovlivnily patologický tonus pacienta, usnadnily dítěti provést pohyb co nejsnadněji. Bobath terapeut neučí dítě pohybům, ale dělá vše pto to, aby dítě mohlo pohyb provést samo co nejsprávněji.
Indikace: veškeré formy DMO (dětské mozkové obrny) - porušený vývoj dítěte, porušený tonus, porucha koordinace

Metoda dle Dr. Smíška: cvičení s elastickým lanem, které aktivuje stabilizační svalové řetězce. Základem metody je spirální stabilizace páteře, která pohybem paže aktivuje šikmé břišní svaly a protahuje páteř směrem vzhůru. To umožňuje léčbu, prevenci a regeneraci páteře a velkých kloubů. Indikace: urychluje léčbu akutních bolestí bederní a krční páteře, umožňuje léčbu chronických bolestí bederní páteře, které jiná léčba neovlivnila (i po operacích páteře), umožňuje efektivní léčbu výhřezu meziobratlové ploténky a předchází jeho recidivě, je účinnou součástí léčby bolestí hlavy a závratí, je účinnou léčbou skoliózy, dobře ovlivňuje bolest a stabilitu u artrózy kyčelního a kolenního kloubu, podporuje dobrou funkci vnitřních a pohlavních orgánů, optimalizuje funkci centrálního nervového systému.

Speciální terapie

Myoskeletální terapie: Aplikace procedury: dochází k přímému mechanickému ovlivnění patologických funkčních změn ve tkáních pohybového ústrojí pacienta - ve většině případů s okamžitým resp. rychlým efektem (odstranění obtíží)
indikace: spadají do kompetence lékaře, který vždy musí léčbu posoudit.

Wellness pobyt - zvýhodněný pobyt pro zaměstnance: Atraktivní prostředí termálních lázní a okolí Velkých Losin v podhůří Hrubého Jeseníku vybízí k aktivnímu odpočinku a relaxaci. TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny nabízí zvýhodněné pobyty pro zaměstnance, kteří mají možnost hradit lázeňský pobyt z fondů FKSP. BONUS: každodenní volný vstup do termálního bazénu.Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázeňské sanatorium, Wellness hotel, Lázně

Procedury léčení: Lázeňská péče dorostu, Stálá služba sestry, Lázeňská peče děti, Terénní kúry, vycházkové trasy, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Laseroterapie, Klimatoterapie, Suchá plynová koupel, Parafinoterapie, Rehabilitační plavání, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Přírodní termální koupel

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta, EKG

Přírodní léčivé zdroje: Vody sirné, Vody termální, Klimatoterapie - vysokohorské ovzduší

Léčba nemocí indikace: Cest dýchacích (netuberkulozní), Nervové, Pohybové ústrojí, Nemoci neurologické

Lázeňské pobyty:


Název: Wellness víkend 3 dny / 2 noci (pátek - neděle)


Číslo: 033

Popis: Program Wellness pobytu:
* ubytování s polopenzí (snídaně bufet / večeře menu)
* volný vstup do bazénu, whirpoolu a fitness
* denně jednu základní wellness proceduru dle výběru
* (tři základní wellness procedury lze vyměnit
za jednu nadstandardní proceduru)
* wellness víkend zahrnuje 2 základní wellness procedur

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýapartmaMěna
2.1 - 30.4440027002900 (Apartment)CZK 

Název: Relax týden


Číslo: 032

Popis: Relax týden - Pro všechny, kteří si chtějí vychutnat krásnou přírodu a při tom zrelaxovat tělo i mysl. Program pobytu Relax týden 8 dnů / 7 nocí:
* ubytování s polopenzí snídaně(bufet) / večeře(menu)
* volný vstup do bazénu, whirpoolu a fitness
* 3x přísadová koupel
* 2x částečná masáž regenerační
* 1x celková masáž klasická
* 1x saturovaná koupel

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýapartmaMěna
2.1 - 30.41080068007800 (Apartment)CZK 
1.5 - 30.91220075008500CZK 
1.10 - 20.121080068007800CZK 

Název: Aqua relax týden


Číslo: 031

Popis: Pro všechny, kteří zbožňují koupele ve všech formách. Program pobytu Aqua relax 8 dnů / 7 nocí:
* ubytování polopenzi snídaně(bufet) / večeře(menu)
* volný vstup do bazénu, whirpoolu a fitness
* 2x perličková koupel
* 2x vířivá koupel
* 2x přísadová koupel
* 1x saturovaná koupel
* 1x celková masáž klasická

Počet dnů: 8

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýapartmaMěna
1.5 - 30.91220075008500 (Apartment)CZK 
2.1 - 30.41080068007800CZK 
1.10 - 20. 121080068007800CZK 

Stravování:


Restaurace popis:

Hotelová restaurace má vyhlášenou kuchyni s řadou ocenění. Kvalita servírovaných pokrmů, profesionální přístup personálu i celková úroveň servisu mile překvapí i ty nejnáročnější hosty. Pokrmy pro Vás připravuje kuchařský tým hotelu DIANA pod vedením šéfkuchaře Václava Kukuly.

Menu restaurace je pečlivě poskládáno z domácí i zahraniční kuchyně, doplněno různými specialitami z Jeseníků. Vynikající kuchyni doplňuje široký výběr moravských a zahraničních vín. Pravidelně pro Vás připravujeme speciálně zaměřené menu a ochutnávky místních specialit - gurmánský gastrokalendář.

Samozřejmostí je vybavení a služby pro děti - dětské menu, židličky, příbory, prostírání.Restaurace: 11:00 - 22:00 (počet míst 120)

Služby:Potřebujete připravit firemní akci, kongres nebo stmelit tým? Wellness hotel DIANA Velké Losiny je pro Vás tím správným místem v Jeseníkách.

Pro Vaši firemní akci nabízíme konferenční prostory od 10 do 160 osob a zajistíme veškeré služby a vybavení - řečnické pulty, projektory, kancelářské služby, dopravu (hromadný transfer) a další.

Samozřejmostí jsou cateringové služby, příprava rautů, občerstvení formou coffee breaků.

Uspořádání konferenčních místností plně závisí na Vašich požadavcích.Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 112)kongresový sál č. 2 (počet míst 100)

salónek č. 1 (počet míst 34)

salónek č. 2 (počet míst 30)

salónek č. 3 (počet míst 30)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmánapartmán
2.1-31.3170018002000 (Apartment)2300 (Apartment superior)3300 (Apartment luxusní)
1.4-30.920002100250028003800
1.10-20.1217001800200023003300


Měna: CZK

Cena polopenze: 250
Cena plné penze: 400
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Uvedené ceny jsou včetně DPH // Cena nezahrnuje lázeňský poplatek 19,-Kč/osoba/noc // Cena zahrnuje vstup do bazénu, whirpoolu a fitness, stolní tenis // Cena pokoje zahrnuje snídani formou bufetu, v případě polopenze výběr z menu // Všechny typy apartmá jsou určeny vždy pro max. 4 osoby // Uvedené ceny v apartmánech platí pro 2 osoby na pokoji Dítě do 5 let zdarma bez nároku na lůžko, tj. na lůžku s rodiči // Děti 5 až 15 let - 50% sleva na 3. a 4. lůžku v rodinném apartmá // Od 15 let výše - 40% sleva na 3. a 4. lůžku v rodinném apartmá

Fotogalerie (20):


Wellness hotel DianaWellness hotel DianaWellness hotel Diana
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com