sdílet Hotel Čajkovskij na Facebooku
Hotel Čajkovskij česká verze  Hotel Čajkovskij slovenská verzia  Hotel Čajkovskij english version  Hotel Čajkovskij deutsch version

Hotel Čajkovskij Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Čajkovskij Sadová - ubytování a léčba Lázně Karlovy Vary...


Lázeňský hotel ČAJKOVSKIJ - Karlovy Vary - popis:
čtyřhvězdičkový lázeňský hotel ČAJKOVSKIJ ****, který najdete v Karlových Varech těsné blízkosti ruského kostela nedaleko kolonád s léčivými prameny.

Lázeňský hotel ČAJKOVSKIJ - Karlovy Vary - ubytování:
Hotel svým hostům nabízí komfortní ubytování ve 3 jednolůžkových, 28 dvoulůžkových pokojích a 6 apartmá vybavených veškerým komfortem: koupelnou WC, fénem, mini barem, TV , rádiem, trezorem, telefonem s přímou provolbou a županem. Hotel dále nabízí 24 hodinovou službu recepce, směnárnu, sekretářské služby, transfery klientů, room-service, praní a žehlení prádla.

Lázeňský hotel ČAJKOVSKIJ - Karlovy Vary - lázeňské služby:
V lázeňském hotelu ČAJKOVSKIJ****, je poskytována komplexní lázeňská léčba. V průběhu lázeňské léčby pacient podstoupí vstupní, kontrolní a výstupní lékařské vyšetření. Postup léčby, pitnou kúru, laboratorní vyšetření, procedury, dietní stravování popř. další lékařské konsultace u specialistů doporučuje ošetřující lázeňský lékař, který sídlí přímo v domě. Na konci léčebného pobytu pacient obdrží závěrečnou lékařskou zprávu. V rámci komplexního programu pro obnovení tělesné a duševní rovnováhy pomocí přírodních léčebných prostředků nejvyšší kvality nabízíme Wellness & Beauty program. Všem hostům je k dispozici vedle klasických lázeňských procedur i 9,5 metrový krytý bazén s protiproudem a sauna. V nabídce naší stylově zařízené restaurace najdete jak dietní pokrmy tak i speciality mezinárodní a české kuchyně.

Lázeňský hotel ČAJKOVSKIJ - Karlovy Vary - léčené nemoci a indikace: nemoci dýchacího ústrojí, nemoci močových cest, nemoci neurologické, nemoci oběhového ústrojí, srdce a cév, nemoci pohybového ústrojí, nemoci trávicího ústrojí, obezita a nadváha, pooperační a poúrazové stavy a rekondice, poruchy metabolismu.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
2286

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, telefon, rádio, sat, minibar

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, sekretářské služby, směnárna, Informační služba, placený hotelový transport, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, bar, restaurace

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Autobusová zastávka název: (50 m)

Vlaková zastávka název: (2 km)

Letiště název: (10 km)

Autobusové nádraží název: (2 km)


Vlakové nádraží název: (2 km)

Obchod: (50 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Balneoprovoz Karlovy Vary - KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ LÉČBA Spa Hotelu Čajkovskij***: Komplexní lázeňská léčba zahrnuje 2-3 lázeňské procedury denně, kromě nedělí, maximálně však 18 lázeňských procedur týdně, 2 lékařské prohlídky (vstupní a výstupní).Kontrolní prohlídky dle stavu pacienta a po domluvě s lékařem. Léčení je určeno osobám starším 6 let. Léčení dětí ve věku 3 - 6 let je řešeno individuálně a může být absolvováno pouze po odborném vyšetření pediatrem. V takovém případě bude dítě léčeno na základě lékařské zprávy pediatra, jehož vyšetření na základě žádosti klienta po jeho příjezdu do hotelu rádi zprostředkujeme. Léčebný program a termíny jednotlivých procedur budou dětem předepsány teprve po předložení lékařské zprávy schvalující léčbu.

Veškeré další lázeňské služby ( procedury, lékařská vyšetření, laboratorní testy atd.) nejsou v paušální ceně komplexní lázeňské léčby zahrnuty a budou účtovány samostatně.

Na základě vstupního vyšetření Vám ošetřující lékař sestaví individuální léčebný program v závislosti na Vašem aktuálním zdravotním stavu. Součástí takového programu zpravidla bývá:
1 hlavní procedura denně (pondělí až pátek) koupel (vřídelní, perličková, uhličitá atd.), masáž (podvodní, klasická, reflexní) apod., sobota pouze koupel
2 vedlejší procedury (pondělí až pátek) rašelinové zábaly, parafín, elektroterapie, magnetoterapie, inhalace apod.
pitná kúra přizpůsobená Vašemu zdravotnímu stavu
stravovací plán s přihlédnutím na Vaše stravovací zvyklosti a zdravotní potíže
pohybová terapie (plavání v bazénu, pěší túry apod.)
edukace v oblasti zdravého životního stylu v domácím prostředí
nabídka doprovodných programů pro volný čas (kultura, sport, exkurze, výlety apod.)

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Wellness hotel, Lázně

Procedury léčení: Vířivé koupele, Masáže

Stravování:


Restaurace popis: Lázeňský hotel ČAJKOVSKIJ - Karlovy Vary - restaurace: V naší restauraci nabízíme jídla, která přispějí k upevnění Vašeho zdraví. Jídla jsou připravována pod dohledem dietní sestry a na doporučení lékaře. Pro Vás, kteří si přicházíte do našich lázní pouze odpočinout, připravujeme jídla tuzemské i světové kuchyně,nechybí ani tradiční jídla ruská. Celodenně je v nabídce bohatý výběr zeleninových salátů a ovoce.

Služby:Sportovní možnosti:
Fittness, Tenisová hala, Tenisové kurty, Bazén krytý, Sauna

Kongresové služby:
Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmán
4.1-19.4114188Junior Suite 248Suite LUX 298
20.4-31.10134218Junior Suite 288Suite LUX 328
1.11-22.1284138Junior Suite 188Suite LUX 238
23.12-3.199158Junior Suite 228Suite LUX 268


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (15):


Hotel ČajkovskijHotel ČajkovskijHotel Čajkovskij
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com