sdílet Hotel Lázně Zlín - Kostelec na Facebooku
Hotel Lázně Zlín - Kostelec česká verze  Hotel Lázně Zlín - Kostelec slovenská verzia  Hotel Lázně Zlín - Kostelec english version  Hotel Lázně Zlín - Kostelec deutsch version

Hotel Lázně Zlín - Kostelec Zlín, Zlín Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Lázně Zlín Kostelec - lázeňské pobyty a balíčky v lázních Zlín Kostelec...


Vyznavači rušného městského života mají široké možnosti ve 3km vzdáleném Zlíně. Do Zlína jezdí městská hromadná doprava, jejíž zastávka je asi 200m od budovy lázní. Pro klidné povahy se nabízí krásné prostředí přilehlých, mírně zvlněných hvozdů, velmi často využívaných našimi hosty k procházkám, turistice a cykloturistice. Areál samotný nabízí celoroční možnosti vyžití při víkendových, týdenních i vícedenních rekreacích, rekondičních pobytech, nebo při lázeňské léčbě pohybového aparátu a kožních nemocí.

Léčebné prameny Lázní Kostelec jsou významné především nezvykle vysokým obsahem sírovodíku, který má nezastupitelné blahodárné účinky. Prameny se využívají zejména k vanovým koupelím. Mezi nejoblíbenější patří sirné koupele, koupele s přísadami jako je sůl z mrtvého moře, rašelinový extrakt nebo vonné silice. Další velmi žádanou procedurou jsou zábaly v třeboňské rašelině, které dokonale prohřívají postižená místa. Výčet poskytovaných procedur je ale dlouhý a nezbývá, než si je vyzkoušet na vlastní kůži.

Při svých pobytech v hotelu Lázně Zlín Kostelec mohou hosté využít hotelová sportoviště, jejichž pestrost je vyhovující pro většinu sportovně založených lidí. Náš sportovní areál nabízí tenisový kurt s umělým povrchem, vyhřívané venkovní bazény včetně dětského brouzdaliště (květen-říjen), 10 minigolfových jamek, stolní tenis, ruské kuželky, volejbalové hřiště, nepřetžitě vytopenou saunu, nebo 9-ti jamkové golfové hřiště. Ke golfovému hřišti, které dotváří příjemné prostředí celého okolí hotelu a lázní patří také cvičná louka, vnitřní cvičná odpaliště a virtální golfový simulátor. V hotelové recepci je možné zapůjčit ke všem sportovištím potřebné nářadí, jako jsou tenisové rakety a míče, horská kola, fotbalové a volejbalové míče a jiné sportovní potřeby nebo společenské hry. V golfovém klubu je samozřejmě možné zapůjčit golfové hole, míčky a také je možné si objednat lekci s trenérem golfu. Kdo má rád pození u táboráku, rovněž nebude ochuzen. Ohniště s posezením, dříví a bodce na buřty jsou k dispozici stále.

Hotel Lázně Zlín Kostelec má 6 podlaží. Ve dvou spodních podlažích jsou restaurace, gofový klub, sauna, recepce a stravovací zařízení pro klienty hotelu. V ostatních čtyřech podlažích jsou hotelové pokoje, v posledním navíc ordinace lékaře a oddělení rehabilitace. Hotel v současné době disponuje 92 pokoji. Všechny pokoje mají své sociální zařízení (WC, umývadlo, sprcha nebo vana) a jsou vybaveny televizí. 87 pokojů je dvoulůžkových a na většině z nich je přistýlka. 2 pokoje jsou čtyřlůžkové rovněž s možností přistýlky. 3 prostorné apartmány jsou dvoulůžkové s možností i dvou přistýlek.Typy pokojů
2 lůžkový4 lůžkovýapartmánpřistýlkahandicap
8522302

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: bezbariérový přístup, Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, masážní studio, pedikůra, manikura, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 4

Doporučená trasa bus: Přijedete-li autobusem do Zlína, potom taktéž nasedněte na zastávce "Náměstí Práce" na autobus MHD č. 34, 35, 36 a ten Vás doveze na již zmíněnou zastávku v Kostelci

Doporučená trasa vlak: Přijedete-li vlakem do Otrokovic, nasedněte před nádražím do trolejbusu MHD č. 1, 2, 6, a ten Vás dopraví do Zlína. Tam vystoupíte na zastávce "Náměstí Práce" - pod OD Prior . Na této zastávce přesedněte na autobus MHD č. 34, 35, 36 a pátou zastávkou na této lince jsou právě lázně v Kostelci.

Dostupnost střediska:


Centrum název: Zlín (3 km)

Letiště název: Mošnov (90 km)

Autobusové nádraží název: Zlín (3 km)


Vlakové nádraží název: Zlín (3 km)

Zastávka MDH: (500 m)

Obchod: Kostelec (1 km)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Aktuální indikační seznam chorob léčených v lázních Kostelec u Zlína

Choroby pohybového aparátu: Ankylozující spondylitis, Bechtěrevova choroba, Ostatní seronegativní spondylarthritidy, psoriatická arthritis, Reiterův syndrom, enteropatické arthritidy a reaktivní, parainfekční a druhotné arthritidy, Bolestivé syndromy šlach, úponů, burz, podkožní tkáně, tuku a kosterních svalů včetně postižení prací s vibrujícími nástroji, mimokloubní revmatismus celkový a lokalizovaný. Coxarthrosa v soustavném léčení, Gonarthrosa v soustavném léčení, Arthrosy v ostatních lokalizacích včetně Heberdenovy polyarthrosy s postižením ručních a nožních kloubů, Vertebrogenní algický syndrom funkčního nebo degenerativního původu soustavně léčený, Choroby kožní, Atopický ekzém, Psoriasis vulgaris, Psoriasis generalisata et arthropatika, Acne conglobata et indurata, Chronické dermatózy, Toxické kontaktní dermatitidy a ekzém profesionálního původu v soustavném odborném léčení.

Léčebné procedury a balíčky procedur: V našich lázních poskytujeme celou řadu léčebných i relaxačních procedur. Na této stránce se můžete s nimi seznámit a usnadnit si tak výběr. Pro Vaši lepší orientaci jsou seřazeny do několika tématických celků: koupele,zábaly, masáže, pohyb, elektro a speciální terapie. Prostý ceník léčebných procedur neleznete zde. Nabízíme rovněž jednodenní i vícedenní balíčky procedur. Balíčkem procedur je možné potěšit i své blízké v podobě originálního dárku.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Magnetoterapie, Parafinoterapie, Léčebný tělocvik, Masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele

Léčba nemocí indikace: Pohybové ústrojí, Kožní nemoci a popáleninové stavy, Bechtěrevova choroba

Ostatní druhy léčby: Kneippovy chodníky

Lázeňské pobyty:


Název: Rehabilitační pobyt - 14 dní - 017-13


Číslo: 064

Popis: Tyto pobyty jsou vhodné pro jednotlivce k regeneraci organismu, pro sportovce, ale také pro rehabilitaci pracovníků z těžších pracovních profesí. Pobyty tohoto druhu poskytujeme v různých cenových relacích v závislosti na termínu pobytu. Skladbu léčebných procedur Vám určí lázeňský lékař při vstupní prohlídce. Celá nabídka rehabilitačních pobytů je zde. Při objednávce pobytu je z organizačních důvodů nutné uvést celá jména všech účastníků pobytu a obj. kód, jinak nemůže být objednávka zpracována!

* Nástupním dnem je neděle - 14 dní (13 nocí), * Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením, * Polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 4 druhů jídel - 1. večeře bez výběru), * Vstupní lékařská prohlídka a stálá sesterská péče, * Procedury dle indikace lékaře, obvykle 2 za den, * Plná penze je možná za příplatek 1170 Kč.

Počet dnů: 14

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.2 - 22.129060 - 12700Czk 

Název: Začínáme s golfem I - 032-2


Číslo: 063

Popis: Pobyt pro začátečníky bez HCP - Pokud jste se rozhodli začít s golfem, tak tento pobyt je právě pro Vás. Je koncipován jako start do světa golfu. Skvěle skloubí individuální trénink s lekcemi s profesionálním trenérem. Naučíte se správný postoj, držení hole a golfový švih. Venkovní tréninkové plochy jsou doplněny o kvalitní indoor, kde můžete hrát i přes nepřízeň počasí. Odvezete si od nás pocit, že bez golfu již nemůžete žít. Při objednávce pobytu je z organizačních důvodů nutné uvést celá jména všech účastníků pobytu a obj. kód, jinak nemůže být objednávka zpracována!

* Nástupní den libovolný - 3 dny (2 noci), * Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením, * Polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 4 druhů jídel - 1. večeře bez výběru), * 2x lekce s profesionálním trenérem, * Půjčení dvou holí na dobu pobytu, * 10 košíků míčů, * Indoor zdarma, * Putting green zdarma, * Chipping green zdarma, * Plná penze je možná za příplatek 180 Kč

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.4 - 30.113010 - 3330Czk 

Název: Minirelax 047-3


Číslo: 062

Popis: I malá relaxace je relaxace. Pokud nemůžete z jakéhokoliv důvodu odpočívat déle, dopřejte si toto relaxační minimum. Budeme se snažit i v tak krátké době udělat vše pro Váš odpočinek. Vaše tělo si bude dopřávat uvolnění, odpočinek a psychickou vzpruhu. Nechte plavat stres, práci a trable hoďte za hlavu. Dopřejte si minirelax a budete zase silní a plní energie. Při objednávce pobytu je z organizačních důvodů nutné uvést celá jména všech účastníků pobytu a obj. kód, jinak nemůže být objednávka zpracována!

* Nástupní den libovolný - 4 dny (3 noci)  * Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením  * Polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 4 druhů jídel - 1. večeře bez výběru), Plná penze je možná za příplatek 270 Kč

Procedury: 1x bylinková koupel s kosodřevinou, 1x rašelinový zábal velký, 1x parafínový zábal, 1x inhalace  * Uvedené procedury nelze měnit za jiné.


Počet dnů: 4

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.2 - 22.121985 - 3035Czk 

Stravování:


Restaurace popis: Při obědech a večeřích mají hosté možnost výběru ze čtyř druhů jídel. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Celodenní penze začíná zpravidla první den obědem a končí poslední den snídaní. Polopenze zpravidla začíná první den večeří a končí poslední den snídaní.

Restaurace: Pizzerie Golf club - 09:00 - 23:00 (počet míst 70)

Kavárna: 11:00 - 24:00 (počet míst 75)

Denní bar: 06:30 - 11:00 (počet míst 30)

Denní bar: (počet míst 30)

Zahradní restaurace: 11:00 - 22:00 (počet míst 80)

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf, Stolní tenis, Půjčovna kol, Tenisové kurty, Bazén venkovní vyhřívaný, Sauna, Kuželky, Volejbalové hřiště, Billiard, Golf, Golfový trenažér, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy
Ucelený lázeňský komplex nabízí zázemí kvalitního 9 jamkového hřiště, driving range s tréninkovými odpališti, cvičný chipping a putting green s písečným bunkerem. K dispozici je indoor golf s celoročním provozem s tréninkovými odpališti a jemně modelovaným cvičným greenem se šesti jamkami. Součástí golf klubu se 60 místy k sezení je i About Golf 3D simulátor a Pro shop. Celý komplex nabízí širokou škálu služeb od ubytování ve dvoulůžkových pokojích, apartmánech, denní bar, restauraci, pizzerii a golf bar. K dispozici je venkovní bazén (velký, malý, dětský) s vyhřívanou vodou (26 – 29 °C, květen – září), sauna, malá posilovna, minigolf, tennis a voleyball. Areálem prochází cyklostezka a turistické trasy.

Kongresové služby:
Bezbariérový přístup, TV, Magnetofon, Zpětný projektor, Úschovna cenných předmětů, Flipchart

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 35)

salónek č. 2 (počet míst 20)

salónek č. 3 (počet míst 10)

Ceník ubytování:


Datum2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.12720-980270-3801320-1480


Měna: CZK

Cena polopenze: 170
Cena plné penze: 250
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (19):


Hotel Lázně Zlín - KostelecHotel Lázně Zlín - KostelecHotel Lázně Zlín - Kostelec
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com