sdílet TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny hotel Eliška na Facebooku
TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny hotel Eliška česká verze  TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny hotel Eliška slovenská verzia  TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny hotel Eliška english version  TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny hotel Eliška deutsch version

TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny hotel Eliška Velké Losiny, Velké Losiny Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Eliška - TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny...


Objevte kouzlo Termálních lázní Velké Losiny - Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně s dlouholetou tradicí - historie Termálních lázní Velké Losiny. Mají věhlas jak pro léčebné výsledky a jedinečné sirné termální prameny, tak pro svou příjemnou polohu v podhůří Hrubého Jeseníku. Příroda dala Velkým Losinám do vínku léčivé termální prameny, které mají blahodárné účinky na pohybový aparát a nervovou soustavu. Jejich teplota se pohybuje okolo 36°C a losinská balneoterapie je využívá k léčebným koupelím a k napájení vnitřního i venkovního bazénu, které doplňuje celá řada lázeňských, relaxačních a wellness procedur.

Hlavní lázeňský hotel Eliška****Termální lázně Velké Losiny: Lázeňský hotel Eliška nabízí ubytování kategorie superior ve 46 zcela nových pokojích a apartmánech. Přímo v této budově Dvoulůžkový pokoj - Lázeňský hotel Eliškajsou také 2 moderní restaurace, luxusní kavárna, recepce, vnitřní termální bazén a nový balneoprovoz. Hotel s nejhezčí polohou ve Velkých Losinách se nachází v samém srdci lázní uprostřed lázeňského parku. Rozsáhlá rekonstrukce zachovala domu jeho ráz i původní krásu a nabízí VEŠKERÉ SLUŽBY POD JEDNOU STŘECHOU.

Hlavní lázeňský hotel Eliška**** Termální lázně Velké Losiny - Pokoje & Apartmány: Dvoulůžkový pokoj superiorHlavní lázeňský hotel Eliška nabízí komplexní služby pod jednou střechou a vysoký standard ubytování ve 46 elegantních a vším komfortem vybavených pokojích a apartmánech. Celková kapacita hotelu je 100 lůžek.

Termální lázně Velké Losiny - ubytování:

Pokoje superior: Všechny pokoje jsou vybaveny TV a satelitem, wifi nebo LAN internetovým připojením, mini-barem, koupelnou s Jednolůžkový pokoj superiorvanou nebo sprchou a WC, sušičem na vlasy. Balkony, terasy nebo přistýlky paří k některým pokojům. U některých pokojů oceníte nádherný výhled do lázeňského parku. Všechny pokoje jsou nadstandardně vybavené.

Pokoje pro handicapované hosty: Koupelna se sprchovým koutemDvoulůžkové pokoje vybavené stejně jako u ostatních pokojů s tím, že umožňují bezbariérový pohyb v pokoji. Sociální zařízení plně přizpůsobeno potřebám těchto hostů.

Apartmá superior: Hotel nabízí 2 apartmány s nádherným výhledem a terasou. Jsou vybaveny 1 ložnicí a 1 obývacím pokojem s rozkládací sedací soupravou, koupelnou (sprcha) s WC, sušičem na vlasy, LCD TV, satelitem, telefonem, wifi přípojkou na internet, mini-barem.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánpřistýlkahandicap
539242

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, klimatizace pokojů, TV, telefon, připojeni internetu, sat, minibar, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, sekretářské služby, praní a žehlení, klimatizace, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, masážní studio, pedikůra, Internetové připojení k dispozici, restaurace

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 4

Nadmořská výška: 406 m n m

Popis okolí:

Poloha Termálních lázní Velké Losiny v podhůří Hrubého Jeseníku je přímo ideální pro různé sportovní aktivity v létě i v zimě. Vzhledem k bohaté historii tohoto kraje zde naleznete množství historických památek jako např. jedinečnou dochovanou funkční Ruční papírnu, losinský zámek, který je spojený s neblaze proslulými čarodějnickými procesy nebo sedmý div ČR přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně.Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Nabídka lázeňských a wellness procedur: V hlavním lázeňském komplexu Eliška se nachází nový balneoprovoz, který navazuje na vnitřní termální bazén. Hlavní část balneoprovozu tvoří 8 speciálních multifunkčních van, ve kterých probíhají léčivé koupele v termální sirné vodě. Špičkové lázeňské pracoviště na nejvyšší evropské úrovni nabízí klientům maximální komfort, intimní prostředí a individuální přístup. Dále jsou tu masérny, místnosti na zábaly, ordinace pro lékaře a zdravotní personál. K dispozici klientům je i tělocvična, kde probíhá skupinové léčebné cvičení a zázemí pro individuální cvičení a elektroléčbu.

Termální lázně: Velké Losiny - Termální lázně s jedinečnými termálními sirnými prameny, které blahodárně působí na pohybový aparát. Odborná lázeňská péče, balneoprovoz na evropské úrovni, komfortní ubytování, vynikající kuchyně, komplexní služby pod jednou střechou, jedinečné venkovní termální koupaliště.

Jedinečné venkovní termální koupaliště v České republice: TIP na celodenní výlet za zdravím do venkovního termálního koupaliště ve Velkých Losinách. Přijeďte se vykoupat v léčivé termální sirné vodě, která příznivě působí na pohybové, nervové, respirační, kožní a oběhové nemoci. Zveme Vás strávit příjemné chvíle v termální sirné vodě uprostřed krásné přírody lázeňského parku se vzrostlými stoletými stromy a vzácnými dřevinami z celého světa.

V areálu termálního koupaliště Vám jsou k dispozici dva bazény s termální vodou, malý dětský bazén a velký plavecký bazén. V letních měsících plánujeme do areálu venkovního termálního koupaliště umístit dětské hřiště. K dispozici jsou návštěvníkům areálu termálního koupaliště šatny a dva stánky s občerstvením, které nabízejí teplé a studené nápoje, zmrzlinu, cukrovinky.

Přímo u areálu termálního koupaliště zastavuje také Lázeňský expres - vláček, který Vás proveze po okolí Velkých Losin. Můžete navštívit zajímavá místa a dozvědět se něco o historii tohoto lázeňského města, které je známé nejen lázněmi, ale i díky zámku, ruční papírně a čarodějnickým procesům. S lázeňským expresem můžete využít obědové trasy do Wellness hotelu Diana a ochutnat zde vynikající kuchyni.

Lázeňský expres zastavuje u : Zámku Velké Losiny, Ruční papírny, Hotelu Praděd, venkovního termálního koupaliště, hlavní budovy termálních lázní Eliška, U Rybníku v lázeňském parku, Wellness hotelu Diana a vrací se zpět k zámku.

Lázeňské služby: Dětská léčebna, Lázeňský hotel / dům, Lázeňské sanatorium, Wellness hotel, Lázně

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Lázeňská péče dorostu, Stálá služba sestry, Lázeňská peče děti, Pitný režim, Terénní kúry, vycházkové trasy, Inhalace, Elektroléčba, Klimatoterapie, Suchá plynová koupel, Plynové injekce, Parafinoterapie, Rehabilitační plavání, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Přírodní termální koupel, Ultrazvuk, Vodoléčba, Přírodní sirná koupel

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta

Přírodní léčivé zdroje: Vody sirné, Vody termální

Léčba nemocí indikace: Onkologické, Oběhové ústrojí, srdce a cév, Nervové, Pohybové ústrojí, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Kožní nemoci a popáleninové stavy, Nemoci neurologické

Ostatní druhy léčby: Akupunktura, Spánek, Relaxační procházky, Klimatoterapie

Lázeňské pobyty:


Název: Komplexní kúra


Číslo: 097

Popis: Komplexní kúra: Lepší než všechny léčby světa je prevence ... Lázeňský léčebný pobyt pro Vás, kteří trpíte různými zdravotními problémy, odborně vedený rehabilitačním týmem a lékařem lázní.

Podvodní masáž se zábalemDoporučujeme Vám min. 14-ti denní pobyt zaměřený na nemoci: nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové

Program pobytu 8 dnů/7 nocí: 7x ubytování požadované kategorie, 7x plná penze, vstupní lékařské vyšetření při minimálně 14denním pobytu kontrolní a závěrečné vyšetření, BONUS: 7x 60 min. vstup do vnitřního termálního bazénu, až 18 léčebných procedur za týden stanovených lékařem

U dlouhodobě se léčících osob doporučujeme předložit od ošetřujícího lékaře stručnou charakteristiku zdravotního stavu, včetně sdělení o trvale užívaných lécích.

Počet dnů: 8

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýapartmaMěna
29.4 - 2.10Hotel Eliška147001365014700 (Apartment)CZK 
3.10 - 30.10Hotel Eliška136501225013650CZK 
31.10 - 18.12Hotel Eliška129501155011900CZK 
2.1 - 26.2Hotel Eliška129501155011900CZK 
27.2 - 23.4Hotel Eliška136501225013650CZK 
29.4 - 2.10Vila Gazárka129501190012250 (Apartment)CZK 
3.10 - 30.10Vila Gazárka122501120011550CZK 
31.10 - 18.12Vila Gazárka112001085011200CZK 
2.1 - 26.2Vila Gazárka112001085011200CZK 
27.2 - 23.4Vila Gazárka122501120011550CZK 

Stravování:Restaurace: (počet míst 100)

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf (v místě), Bowling (7 km), Stolní tenis (1,5 km), Půjčovna kol, Sportovní hala (12 km), Tělocvična, Fittness (1,5 km), Tenisová hala (12 km), Tenisové kurty (1,5 km), Jízda na koni (v místě), Squash (1,5 km), Bazén venkovní, Bazén krytý, Sauna (1,5 km), Volejbalové hřiště (1,5 km), Fotbalové hřiště, Hokejový stadion (12 km), Lyžařská škola (10 km), Solárium (12 km ), Středisko zimních sportů (6 km), Lyžařský vlek (v místě), Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy, Whirpool (1,5 km)

Kongresové služby:
Pódium, Fax, Dataprojektor, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Kopírka, Ozvučení, Šatna, Flipchart

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 250)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.12750 - 1050600 - 900700 - 1000


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují plnou penzi, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Lázeňský poplatek 15 Kč / os. / den, Regulační poplatek k PLP je jednorázový 90 Kč (vstupní, kontrolní a výstupní vyšetření), Ceny jsou garantovány pojištěncům českých a slovenských zdravotních pojišťoven. Výběrová strava – bufetová snídaně, obědy a večeře výběrem ze tří menu. Výběrovou stravu nabízíme pouze v hlavním hotelu Eliška ****. Základní strava - snídaně, obědy, večeře výběrem ze tří menu.

Fotogalerie (24):


TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny hotel EliškaTERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny hotel EliškaTERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny hotel Eliška
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com