sdílet Lázně Slatinice Penzion Majorka na Facebooku
Lázně Slatinice Penzion Majorka česká verze  Lázně Slatinice Penzion Majorka slovenská verzia  Lázně Slatinice Penzion Majorka english version  Lázně Slatinice Penzion Majorka deutsch version

Lázně Slatinice Penzion Majorka Slatinice, Slatinice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Lázně Slatinice Penzion Majorka - ubytování a léčení Lázních Slatinice..


Nově a stylově zrekonstruovaný secesní dům rodinný penzion Majorka je situován v obci Slatinice, 150 metrů od lázní. Stylový penzion nabízí hostům pohodlné ubytování v šestnácti pokojích s možností přistýlky, nechybí ani VIP apartmán Pekárna, který uspokojí i náročné klienty. Pro školení, semináře, teambuildingy, setkání a oslavy je připravena technicky vybavená konferenční místnost s 36 místy. Vnitřní prostory Pekárny a rozlehlá dvorana s venkovním posezením jsou romantickým místem k uspořádání oslavy nebo svatby. Ke každému pokoji je rezervováno jedno parkovací stání uvnitř objektu penzionu.

Penzion Majorka - Lázně Slatinice - pokoje: Penzion nabízí ubytování v šestnácti pokojích s předsíní, ložnicí a vlastním sociálním zařízením. Dva pokoje jsou bezbariérové. Pro náročné klienty je připraveno VIP apartmá Pekárna v prvorepublikovém stylu s nadstandardním vybavením, stylovým nábytkem, americkými kamny a samostatným vchodem. Všechny pokoje dále disponují telefonem, lednicí, pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

Penzion Majorka Recepce: Provozní doba recepce: po - pá - 7:00 - 19:00 so - ne - 7:30 - 13:30 Mimo provozní dobu recepce jsou klíče od pokojů k vyzvednutí na 200 m vzdálené recepci LD Balnea


Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, sat, WI-FI, župan

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, pokojový servis, sekretářské služby, klimatizace, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, sauna, restaurace, fitness, gril, Nekuřácké prostředí, Vícejazyčný personál

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Penzion Majorka Okolí: Penzion Majorka je situován v obci Slatinice v srdci Hané. Muzeum automobilových veteránů stojí ve vzdálenosti 200 metrů, rozhledna Velký Kosíř leží ve vzdálenosti 5 km. Hosté mají k dispozici možnost využití lázeňských procedur a služeb včetně wellness v 200 metrů vzdálených Lázních Slatinice.

Doporučená trasa bus: Autobusová zastávka je od Penzionu Majorka vzdálena cca 150 metrů. K penzionu pohodlně dojedete vlastním vozem. Uvnitř objektu penzionu mohou řidiči využít bezplatné parkovací stání.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (150 m)

Vlaková zastávka název: (100 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Přírodní léčivý zdroj - Lázně Slatinice: Vhodnost zdroje z hlediska jeho složení je určena na základě rozborů referenční laboratoře a je uvedena ve věstníku MZ ČR, částka 5 z roku 2008. V případě aplikace přírodního léčivého zdroje se jedná o léčbu nefarmakologickou. Náš přírodní léčivý zdroj je vhodný zejména pro:

nemoci oběhového ústrojí
nemoci nervové
nemoci pohybového ústrojí
nemoci kožní a dermatologické


V minulosti zde byly léčeny potíže gynekologické a nemoci dýchacího ústrojí.

Lázeňské služby: Lázně

Léčba nemocí indikace: Nervové, Pohybové ústrojí, Kožní nemoci a popáleninové stavy

Lázeňské pobyty:


Název: Slatinický relax


Číslo: 047

Popis: Chcete si dopřát odpočinkový pobyt? Nechat o sebe pečovat profesionály a načerpat energii?Pak právě pro vás je vhodný pobyt se vstupem do bazénu, masážemi a dalšími procedurami, které vás příjemně uvolní i naladí. Navíc si můžete vybrat délku pobytu, která vám nejvíce vyhovuje. Připravili jsme variantu na víkend, tři a sedm nocí. Kdo si chce protáhnout tělo, může si zapůjčit hůlky na Nordic walking a projít se po okolí, zaplavat si vbazénu nebo si zacvičit ve fitness. Všechnystarosti všedních dní nechte doma a užívejte si lázeňskou atmosféru.

Délka pobytu:  2 noci / 3 noci / 7 nocí

Ubytování: LD Balnea ****, Penzion Majorka ***

Nástupní dny: PO, ÚT, ST, ČT, PÁ, SO, NE


Pobyt zahrnuje: 2 noci: 2x ubytování, 2x polopenze, 1x parafínový zábal rukou, 1x rašelinový obklad, 1x klasická masáž částečná, 3 noci, 3x ubytování, 3x polopenze, 1x koupel sirná perličková se suchým zábalem, 1x klasická masáž částečná, 1x klasická vonná masáž částečná, 1x rašelinový obklad, 1x parafínový zábal rukou, 7 nocí, 7x ubytování, 7x polopenze, 2x koupel sirná perličková se suchým zábalem, 1x klasická masáž částečná, 1x klasická vonná masáž celková, 1x rašelinový obklad, 1x parafínový zábal rukou.

V ceně všech variant pobytu je zahrnut jako bonus: denně hodinový vstup do bazénu swhirlpoolem. LD Balnea - dle počtu nocí pobytu (ve vyhrazenou dobu) vypůjčení holí na Nordic walking na 1 den, úschovna kol pro hosty ubytované v Penzionu Majorka, navíc vstup do Saunového světa Majorka na 2 hod. pro hosty ubytované v Penzionu Majorka, navíc parkování zdarma, 20% sleva na vstup do Galerie Zdeňka Buriana po předložení průkazu lázeňského hosta

Stravování: Balnea - bufetová snídaně, večeře výběr ze 3 menu. Majorka - bufetová snídaně v penzionu, večeře výběr ze 3 menu v LD Balnea (10 minut pěší chůzí). První služba večeře, poslední služba snídaně.

Příjezd:od 14:00 hod.Odjezd: do 9:00 hod

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1. - 30.12Balnea ****55804530Czk 
2.1. - 30.12Majorka ***4410 - 42603930 - 4080Czk 

Název: Léčebný program pro seniory


Číslo: 043

Popis: Máte ztuhlé svaly a potřebujete ulevit od bolesti? Bolí vás záda, nohy, klouby? Díky léčebným kúrám se dostanete do kondice a získáte potřebnou energii. Léčebný program je zaměřen především na léčbu pohybového aparátu. Součástí jsou sirné koupele a pohybové aktivity vbazénu i tělocvičně. Během rašelinového obkladu se do kůže uvolní minerální látky, teplo uleví vašim zádům, kloubům i páteři od bolesti.

Délka pobytu: 8 dní / 7 nocíUbytování: LD Balnea **** Nástupní dny: PO, ÚT, ST, ČT, PÁ

Léčebný pobyt zahrnuje: 7x ubytování, 7x plná penze, 1x vstupní lékařská prohlídka, 1x celková sirná koupel se suchým zábalem, 1x celková sirná koupel perličková se suchým zábalem, 1x celková sirná koupel, přísadová se suchým zábalem, 1x skupinové cvičení vminerálním bazénu, 1x aqua Nordic Walking, 1x klasická masáž částečná, 1x rašelinový obklad, 1x parafínový zábal rukou. Sestavený léčebný program může být lékařem na základě posouzení zdravotního stavu při vstupní lékařské prohlídce upraven.

Vceně léčebného pobytu je zahrnuto:  2x inhalace Vincentkou, 1x hodinový vstup do bazénu swhirlpoolem, LD Balnea (ve vyhrazenou dobu) vstup do fitness LD Balnea (pracovní dny od 16 hod., víkendy neomezeně), vypůjčení holí na Nordic walking, na 1 den připojení k internetu, úschovna kol, 20% sleva na vstup do Galerie Zdeňka Buriana po předložení průkazu lázeňského hosta

Cena nezahrnuje lázeňský poplatek 13 Czk / osoba / noc. Neplatí osoby starší 70 let adržitelé průkazu ZTP / P. Doplatek za ubytování jedné osoby na apartmánučiní 600 Czk / osoba / noc. Cena přistýlky je 300 Czk / noc.

Ubytování: DL 1/1: dvoulůžkový pokojobsazený 1 osobou, DL 1/2: dvoulůžkový pokoj APP 1/2 : apartmán

Stravování: Balnea - bufetová snídaně, oběd ivečeře výběr ze 3 menu. První služba oběd, poslední služba snídaně.

Příjezd: do12:00 hod.Odjezd: do 9:00 hod.

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 30.12124059955Czk 

Název: Léčebný týden pro zdraví


Číslo: 007

Popis: Potřebujete ozdravnou kúru? Nevíte, který pobyt je pro vás nejvhodnější? Přijeďte na týdenní léčebný pobyt sprocedurami, které zmírní vaše zdravotní potíže. Léčebný pobyt je vhodný pro všechny, kterým nebyl schválen pobyt hrazený zdravotní pojišťovnou. Vytvoříme vám pobyt na míru pro léčbu nemocí pohybového aparátu, kožních,nervových, onkologických nebo cévních onemocnění.

Délka pobytu: 8 dní / 7 nocíUbytování: LD Balnea ****

Nástupnídny: PO, ÚT, ST, ČT, PÁLéčebný pobyt zahrnuje: 7x ubytování, 7x plná penze, 1x vstupní lékařská prohlídkaléčebné procedury vhodnotě 2900,- Czk dle doporučení lékaře podle aktuálního zdravotního stavu (uvedená hodnota odpovídá počtu 2-3 procedur denně).

V ceně léčebného pobytu je zahrnuto: 2x hodinový vstup do bazénu s whirlpoolem LD Balnea (ve vyhrazenou dobu), vstup do fitness LD Balnea (pracovní dny od 16 hod., víkendy neomezeně) vypůjčení holí na Nordic walking na 1 den připojení k internetu úschovna kol 20% sleva na vstup do Galerie Zdeňka Buriana po předložení průkazu lázeňského hosta

Cena nezahrnuje lázeňský poplatek 13 Czk / osoba / noc. Neplatí osoby starší 70 let adržitelé průkazu ZTP / P . Doplatek za ubytování jedné osoby na apartmánučiní 600 Czk / osoba / noc. Cena přistýlky je 300 Czk / noc.

Ubytování: DL 1/1: dvoulůžkový pokojobsazený 1 osobouDL 1/2: dvoulůžkový pokoj APP1/2 : apartmán

Stravování: Balnea - bufetová snídaně, oběd i večeře výběr ze 3 menu. První služba oběd, poslední služba snídaně.

Příjezd: do 12:00 hod. Odjezd: do 9:00 hod.

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 30.121317010720Czk 

Stravování:


Restaurace popis: Penzion Majorka Gastronomie: Všem hostům je k dispozici stylová společenská místnost s jídelnou, která nabízí pohodlné komorní posezení. Ve druhé části jídelny se podávají snídaně formou bufetových stolů. Oběd a večeře se podávají v lázeňské restauraci areálu Lázní Slatinice. Ke svatbám a jiným oslavám si mohou hosté pronajmout nově postavenou pec, vhodnou k pečení a grilování různých specialit, dále bar a zastřešený kuřácký koutek.

Služby:Sportovní možnosti:
Cyklotrasy, Whirpool

Kongresové služby:
TV, Zpětný projektor, DVD přehrávač, Promítací plátno, Flipchart, Wifi

Pořádání společenských akcí: Vnitřní prostory Pekárny s funkční zděnou pecí jsou variabilní a tak pro vás můžeme připravit různé speciální akce. Setkání s VIP zákazníky, výročí založení firmy, rauty, firemní večírky i výjezdní zasedání vám připravíme na míru podle Vašich požadavků.

Penzion Majorka se nachází 10 km jihozápadně od města Olomouc.

Pro firmy: školení, semináře, teambuildingy, setkání, oslavy, soustředění pro sportovce

Při pronájmu našich prostor (max. 36 osob) je vám k dispozici digitální projektor, promítací plátno, flipchart, wifi a LCD televize s USB připojením. Samozřejmostí je parkování přímo v areálu zdarma pro vás nebo vaše klienty. Pro vaše akce zajistíme kompletní catering dle vašich požadavků. Uvolnit se a načerpat energii můžete při procházce v naší přilehlé ovocné zahradě. K dispozici je možnost využití lázeňských procedur a služeb včetně wellness v 200m vzdálených Lázních Slatinice.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 36)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.12800 - 9001300 - 15003001500 - 1700 (Prvorepublikov)2700 - 3000 (VIP apartm)


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: snídaně - 100,-Czk oběd - 110,-Czk večeře - 120,-Czk děti do 3 let bez nároku na lůžko - ZDARMA příplatek přistýlka - 300,-Czk místní poplatek - 15,-Czk/den parkoviště v objektu penzionu ZDARMA domácí mazlíčci /po dohodě/ 100,-Czk/den

Fotogalerie (24):


Lázně Slatinice Penzion MajorkaLázně Slatinice Penzion MajorkaLázně Slatinice Penzion Majorka
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com