Penzion Karlštejn Vinice Karlštejn, Karlštejn Ubytování

Penzion Karlštejn Vinice česká verze  Penzion Karlštejn Vinice slovenská verzia  Penzion Karlštejn Vinice english version  Penzion Karlštejn Vinice deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Penzion Karlštejn Vinice
Název: sdílet Penzion Karlštejn Vinice na Facebooku Penzion Karlštejn Vinice
Ulice: Karlštejn 334
Město: Karlštejn
PSČ: 267 18
Okres: Beroun
Kraj: Středočeský kraj
Hory / Region: Střední Čechy
Stát: Česká republika
Kapacita: 13
Typ: Penzion
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 1
Cena od: 990 CZK

ukázat na mapě     E-mail: penzion-karlstejn-vinice-karlstejn@penzion-hotel.cz

Popis:


Penzion Vinice Karlštejn - ubytování na Karlštejně...


Ubytování Penzion Vinice Karlštejn: Penzion Vinice se nachází naproti centrálnímu parkovišti v Karlštejně. Jedná se o penzion rodinného typu a je vhodný pro krátkodobé využití, i pro dlouhodobý pobyt. Penzion Vinice se nachází mimo uzavřenou část obce a je dobře dostupný.

Penzion Vinice Karlštejn ubytování: K dispozici jsou 2 dvoulůžkové a 3 třílůžkové pokoje. Na každém z pokojů je sociální zařízení, sprchový kout, televizor, SAT, box pro chlazení nápojů, trezor, aj. Z oken penzionu je pěkný výhled na Berounku. Ubytování je v příjemném a klidném prostředí.

Vinice ubytování Penzion Karlštejn stravování: V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Kavárna je otevřena denně od 8 do 20 h, nabízí různé druhy káv, zákusků a pohárů. Penzion nemá vlastní restauraci, ale v blízkém okolí jich je několik.
 
Karlštejn penzion ubytování Vinice služby: Možno využít internet a tiskárnu. Vlastní parkoviště. Součástí budovy Penzionu Vinice je Infocentrum Karlštejn a Dolní Berounka a stylová kavárna s letní zahrádkou. Terasa s grilem a krásným výhledem na řeku Berounku.

Dovolená Karlštejnsko ubytování Karlštejn Penzion Vinice aktivity: V těsné blízkosti jsou Vám k dispozici tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště, golfové hřiště  s 27 jamkami, ale i možnost jízd na koních, půjčovna lodí, dobře značené turistické stezky a několik cyklostezek. Hrad Karlštejn, muzea a další kulturní památky a přírodní zajímavosti. V zimě, pokud je sníh, je možnost i jízdy na běžkách. Celoročně otevřené Aquacentrum Tipsport Laguna v Berouně.

Penzion Vinice ubytování Karlštejn: Městys Karlštejn se nachází asi 30 km jihozápadně od Prahy. Rozkládá se na březích řeky Berounky v Chráněné krajinné oblasti Český kras. Dlouho zůstávala obec ve stínu hradu, přestože vznikla ve stejné době. Původní pojmenování, shodné s názvem hradu, se v 15. století změnilo v Budy, podle příbytků, v nichž žili původní obyvatelé. Od 18. století nesla název Budňany. Od roku 1952 se vše vrátilo k původnímu názvu Karlštejn.

Karlštejn, to není jen hrad založený Karlem IV., vybudovaný v letech 1348-1357 ve stylu vrcholné gotiky. Je to i farní kostel sv. Palmácia, socha sv. Šebestiána od Matyáše Brauna, fara s Muzeem betlémů a další zajímavá místa. V okolí Karlštejna najdete množství vápencových lomů, nejznámější je jistě Malá a Velká Amerika. 

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový
23

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, sat

Základní informace: Informační služba, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 1

Popis okolí: Možnost pěší a cykloturistiky, sporotvní využití, množství kulturních památek.

Tipy na výlet:

Hrad Karlštejn, Koněpruské jeskyně, hrad Točník, Žebrák, zámky Dobříš, Hořovice, Svinaře.Kulturní akce: Každoroční Karlštejnské vinobraní (vždy poslední víkend v září)

Dostupnost střediska:


Centrum název: (500 m)

Letiště název: (25 km)


Vlakové nádraží název: (500 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.1299012001650


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Stravování:


Restaurace popis: Snídaně, kavárna otevřena denně od 8 do 20 h.   

Kavárna: 8:00 - 20.00 (počet míst 20)

Zahradní restaurace: 8:00 - 20:00 (počet míst 30)

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol (1 km), Tenisové kurty (100 m), Jízda na koni , Volejbalové hřiště (100 m), Fotbalové hřiště (100 m), Golf (2 km), Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

Fotogalerie (7):


Penzion Karlštejn VinicePenzion Karlštejn VinicePenzion Karlštejn Vinice
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2020 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com