sdílet Penzion ROMANA Podhájska na Facebooku
Penzion ROMANA Podhájska česká verze  Penzion ROMANA Podhájska slovenská verzia  Penzion ROMANA Podhájska english version  Penzion ROMANA Podhájska deutsch version

Penzion ROMANA Podhájska Podhájska, Podhájska Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Romana Termální lázně koupaliště Podhájska - ubytování v Podhájské...


Nabízíme Vám ubytování v tiché vesničce Podhájska, ve které se nachází termální koupaliště s minerální vodou, která byla objevena v r.. 1973. Podhájska leží na jihu Slovenska nedaleko Šurian a Nových Zámků. Horká voda, dosahující v hloubce 1900m až 83 ° C obsahuje 6.7 g kationtů a 11 g aniontů v 1 litru. Svým složením se vyrovná kvalitě vody z Mrtvého moře a je jedinečná svého druhu v celé Evropě.

Penzion Romana - Podhájska - nabízíme ubytování: - ve čtyřech 2 lůžkových pokojích s možností přistýlky
- Ve dvou 3 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní koupelnu, WC. Připojení na internet přes WiFi zdarma. V přízemí je společná kompletně vybavená kuchyň (chladnička, mikrovl. Trouba, varná konvice, pl. Sporák ...) a společenská místnost s kabelovou TV.

V letních měsících je k dispozici zahradní sezení, gril, dětské pískoviště a parkování ve dvoře zdarma.

Termální voda, která je slaná, léčivě působí na lidi, kteří trpí chorobami průdušek a chorobami dýchacích cest. Ve vodě se vyskytuje prvek lithium, který napomáhá léčbě Dny, dále jsou to jodidy, které stimulují štítnou žlázu. Ve vodě jsou zastoupeny sloučeniny vápníku působící na doléčení zlomenin, dále jsou to bromidy zmírňující bolestivé stavy. Termální voda světového unikátu dobře působí na lidi trpící revmatismem, cévními a kloubními onemocněními, přetrvávajícími bolestmi páteře. Jsou zde zastoupeny sírany, které napomáhají při léčbě ekzémových onemocnění.

Při hromadném koupání nevznikají žádné onemocnění, protože tato slaná voda ihned vnesené bakterie likviduje a nedovoluje jejich množení. Termální koupaliště je v provozu celoročně, umožňuje vynikající koupání iv zimních měsících.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkovýpřistýlka
426

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, kabelová televize, připojeni internetu, PC k zapůjčení, společná plně zařízená kuchyně, plně zařízená kuchyně, dětská postýlka k dispozici, Krb, umyvadlo na pokoji

Základní informace: nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, uzamykatelné parkoviště, Internetové připojení k dispozici

Počet podlaží: 2

Popis okolí: Podhájska patří mezi nejstarší obce na Slovensku. Samotná obec vznikla v roce 1960 sloučením obcí Belek a Svätuša. První písemná zmínka o osadě Belek pochází z roku 1075. Listinné materiály a kroniky dokazují, že obě obce patří mezi nejstarší osídlení na Slovensku. V obci se nacházejí 2 kostely, areál využití volného času v části obce Belek, areál mateřské školy, základní škola, zdravotní středisko, pošta a renovací nádraží. V letní sezóně je k dispozici letní kino. K nejznámějším atraktivitám obce patří areál bazénů s termální vodou. V celé oblasti se nenachází žádný průmysl, který by znečistí ovzduší a proto se tu dobře cítí i lidé s chorobami dýchacích cest. Krásné lesy v okolí Podhájské nabízí i zajímavé turistické trasy po celý rok. Turistickými stezkami lze navštívit historické památky v okolí obce, např.. zříceniny Paulínska kláštera na Mariánském čeledi a pod. Okolí obce Podhájska splňuje nároky i těch nejnáročnějších návštěvníků. Krásné lesy v okolí Podhájské nabízejí zajímavé turistické trasy po celý rok. Kromě trávení volného času na koupališti a využívání jeho doplňkových služeb je možnost navštívit řadu kulturních, historických a přírodních zajímavostí.

Tipy na výlet:

Doporučujeme Vám navštívit např. Mariánský Čeleď, Nitriansky hrad, Brhlovce, Banskou Štiavnicu (35km ),  Arborétum Mlyňany, Nové Zámky (25km), Topoľčanky.Dostupnost střediska:


Vlaková zastávka název: (1,3 km)

Letiště název: (141 km)

Autobusové nádraží název: (400 m)


Vlakové nádraží název: (1,3 km)

Obchod: (300 m)

Termální lázně: (950 m)

Stravování:

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (4 km), Sportovní hala (4 km), Fittness (1,1 km), Tenisová hala (4 km), Tenisové kurty (1 km), Jízda na koni (14 km), Squash (14 km), Fotbalové hřiště (0,5 km), Hokejový stadion (25 km), Půjčovna lodiček (15 km), Billiard (0,4 km), Elektronické šipky (v penziónu), Golf (17 km), Lyžařský vlek (12 km), Půjčovna lyží (15 km), Půjčovna rybářských potřeb (15 km), Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.129,96


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za 1 osobu / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky
Sleva / poplatky: dieťa do 3 r. bez nároku na služby zdarma, dieťa od 3r. do 10r./ 50% na deň

Fotogalerie (15):


Penzion ROMANA PodhájskaPenzion ROMANA PodhájskaPenzion ROMANA Podhájska
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com