sdílet Penzion Sparta na Facebooku
Penzion Sparta česká verze  Penzion Sparta slovenská verzia  Penzion Sparta english version  Penzion Sparta deutsch version

Penzion Sparta Praha 8, Praha 8 Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Sparta ubytování - Ústecká - Praha 8...


Penzion Sparta Praha 8 se nalézá v klidné části Prahy 8 Dolní Chabry. V blízkém okolí penzionu můžete objevovat taje historických památek jako je Barokní statek na Bíleneckém náměstí ze 17.století, Menhir nazývaný zkamenělý slouha, který byl zdokumentován Eduardem Štorchem roku 1914, nebo také románský kostel Stětí svatého Jana Křtitele z poslední čtvrtiny 12.století.

Penzion Sparta Praha 8 - Ubytování: K ubytování v příjemném prostředí má pro vás penzion Sparta připraveny jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlek. Celková kapacita penzionu je 19 lůžek. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nechybí ani televize se satelitem a wifi připojení. Hostům je k dispozici nonstop pokojový servis, úschova cenných předmětů, otevřené i uzavřené parkoviště. V ceně pokojů je zahrnuta snídaně. Domácí zvířata jsou vítána. Penzion má i pokoj pro zdravotně hendikepované osoby s odpovídající úpravou a bezbarierový přístup.

Penzion Sparta Praha 8 - Restaurace: V přízemí penzionu Sparta je lidová restaurace, kde vám nabídneme obědy a večeře v příjemném klidném prostředí. Na jídelním lístku nesmí chybět točené pivo a velký výběr hotových i minutkových jídel. Salonek a restauraci je možné rezervovat pro pořádání svateb a jiných společenských akcí.

Penzion Sparta Praha 8 - Okolí:
Zdejší prostředí nabízí mnoho příležitostí k výletům po krásném okolí. Centrum Prahy je z penzionu velmi dostupné. Autobusem č. 162 5 minut ke stanici metra Kobylsy a dále přibližně 10 minut metrem do centra. Vzdálenost výstavišt v Letňanech nebo Holešovicích je do 10 min. Za pěkný výlet stojí vydat se na Chaberský dvůr, kde se konájí různé kulturní akce a dále zde naleznete vinotéku a čajovnu.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
161

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, sat

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, Informační služba, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, uzamykatelné parkoviště, hlídané parkoviště

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Doporučená trasa bus: Z centra metrem linka C do stanice Kobyliská a dále bus.č.162,169 5 stanicí do stanice Prunéřovská.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (9 km)

Autobusová zastávka název: (30 m)

Vlaková zastávka název: (5 km)

Letiště název: (15 km)

Autobusové nádraží název: (5 km)


Vlakové nádraží název: (5 km)

Metro název: (2 km)

Obchod: (300 m)

Stravování:


Restaurace popis: Česká tradiční restaurace SPARTA, která byla založena v roce 1932 Vám nabídne příjemné posezení jak v restauraci, tak za příznivého počasí venku na zahrádce.

Dobrá a levná staročeská kuchyně nabízí celodenní velký výběr hotových i minutkových jídel v rozmezí 80 Kč.- až 200 Czk

    hotovky dle denní nabídky od 70 - až 110 Czk (zaměření na českou kuchyní)
    široký výběr minutek ( gril, zvěřina i bezmasá jídla)
    točená piva piva Gambriunus 10°  a Velkopopovický kozel 11°
    velký výběr nealkoholických nápojů
    anglická snídaně na vidličku

Služby:Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
2.1-30.1280090012001500


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Možnost objednání snídaně : 70 Kč./1 osoba, V ceně pokojů jsou zahrnuté veškeré poplatky . Nejsme plátci DPH.

Fotogalerie (9):


Penzion SpartaPenzion SpartaPenzion Sparta
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com