sdílet Penzion Vinařský dům na Facebooku
Penzion Vinařský dům česká verze  Penzion Vinařský dům slovenská verzia  Penzion Vinařský dům english version  Penzion Vinařský dům deutsch version

Penzion Vinařský dům Velké Bílovice, Velké Bílovice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Vinařský dům Velké Bílovice - ubytování ve Velkých Bílovicích...


Vítá vás Penzion Vinařský dům, moderní symbióza restaurace, penzionu a vinařského provozu v největší vinařské obci České Republiky – ve Velkých Bílovicích. Vinařský dům vám nabízí skvělý pobyt v útulném penzionu, a vynikající pokrmy v příjemné restauraci s barem a letní zahrádkou s dětským hřištěm. Svou polohou v části vinných sklepů Belegrády s nezapomenutelnou vyhlídkou do vinic Velkopavlovické vinařské podoblasti na jedné a na panoráma Pálavy na druhé straně, je ideálním výchozím bodem pro vinnou turistiku nebo cykloturistiku, případně pro poznávací výlety do Lednicko-Valtického areálu k přehradní nádrži Nové Mlýny, či do pálavských kopců. Pro milovníky vína je připravena široká paleta odrůdových vín, které produkuje Vinařství Petr Skoupil, a.s. v přilehlém provozu. Jedná se o jedinečná vína vyrobená nejmodernějšími postupy z hroznů, které pocházejí z vlastních vinic.. Jakost a půvab těchto vín dokazují mnohá ocenění na našich i světových soutěžích.

Penzion Vinařský dům - ubytování: V penzionu je pro Vás připraveno 6 pokojů dvoulůžkových, 1 třílůžkový, 5 čtyřlůžkových a 2 pětilůžkové. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Dále je k dispozici televize, internetové spojení přes WIFI i kabelem. Ubytování nových hostů je možné od 14.00 hod. - 20.00 hod., pokud není domluvena před jejich příjezdem jiná hodina.

Vinařství Petr Skoupil: Historie firmy a rodinné tradice sahá až do poloviny 19. století. Současný vinohradník a vinař Petr Skoupil, se výrobě vína věnuje již od svých 23 let a vinařství provozuje nepretržitě od roku 1992. Vychází z historických kořenů pěstování vinné révy a výroby vína v regionu Velké Bílovice.

Vinařství Petr Skoupil: obhospodařuje 35 hektarů vlastních vinohradů velmi pečlivě s důrazem na ekologicky citlivé techniky a redukovanou sklizeň hroznů. Díky tak náročné péči se naše vinice odměňují skvostnou surovinou pro výrobu vín. Vinařství však současně stále hledá svou vlastní cestu k vysoké kvalitě vín a snaží se na této cestě o co nejšetrnější zpracování hroznů, a to jak mechanického, tak s omezováním aplikace chemických přípravků.

Zpracování kvalitní suroviny pocházející z redukovaných sklizní probíhá okamžitě po sběru hroznů. Jednotlivé bobule se oddělují od třapin ve speciálním prstovém selektoru (Euroselect), který zachovává celé, nepoškozené bobule a zabraňuje extrakci nežádoucích hořčin z třapin a zrnek. Bobule se pak pomocí pásového dopravníku dávkují do pneumatického lisu, ze kterého vychází vysoce kvalitní samotokový mošt. Po odkalení moštu flotací následuje dokonale zvládnutá technologie řízeného kvašení a následné zrání vybraných partií v sudech z francouzského dubu.

Výsledkem jsou odrůdově čistá a mimořádně zajímavá přívlastková vína. Jsou typická širokým spektrem primárních aromatických látek a zejména výrazně ovocným charakterem s minimálním obsahem hořčin. V nabídce jsou veškeré kategorie, počínaje víny kabinetními, noblesními pozdními sběry a výběry z hroznů, občas doprovázené zbytkovým cukrem, a konče delikátními skvosty jako jsou bobulové výběry, slámová vína a vína ledová.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkový
6152

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, kabelová televize, dětská postýlka k dispozici, WI-FI zdarma v celém hotelu, klimatizovaný pokoj na vyžádání, mini-bar za poplatek

Základní informace: klimatizace, Informační služba, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, WI-FI, půjčovna jízdních kol, půjčování společenských her, venkovní terasa, restaurace, zcela nekuřácké zařízení, parkovné zdarma, parkování zdarma - monitorované kamerou, Nekuřácké prostředí

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Visa

Počet podlaží: 1

Popis okolí: Lednicko - valtický areál - Břeclav - 15 km od Velkých Bílovic: V roce 1992 bylo vyhláškou Ministerstva kultury České republiky č. 484/1992 Sb. území Lednicko-valtického areálu prohlášeno ve smyslu zákona o státní památkové péči krajinnou památkovou zónou. Pro své výjimečné přírodní a kulturně-historické hodnoty bylo toto území zapsáno dne 7. prosince 1996 do Seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Území mikroregionu Lednicko-valtického areálu (LVA), jehož součástí je památková zóna Lednicko-valtický areál, leží v jižní a jihovýchodní části okresu Břeclav. Území mikroegionu LVA má nepravidelný tvar a je tvořeno katastry osmi obcí okresu Břeclav. Jedná se o katastry tří měst – Břeclav (Charvatská Nová Ves, Ladná, Poštorná), Podivín a Valtice (Úvaly) a katastry pěti obcí – Bulhary, Hlohovec, Lanžhot, Lednice (Nejdek) a Sedlec. Na severu a na východě tvoří hranici LVA řeka Dyje, na jihu státní hranice mezi ČR a Spolkovou zemí Rakousko. Na západě sousedí LVA s Chráněnou krajinnou oblastí a biosférickou rezervací Pálava. Rozloha mikroregionu LVA činí 283,09 km², což představuje 24% území okresu Břeclav. Okresní město je vzdáleno cca 55 km od Brna, 72 km od Bratislavy a 98 km od Vídně.

Jižní Morava, na jejímž teritoriu leží LVA, patří ke středodunajskému prostoru, v němž se po celý pravěk prolínaly jednotlivé archeologické kultury už od staršího paleolitu. Postupně se zde vystřídaly všechny doposud známé kultury paleolitem počínaje přes neolit, eneolit, dobu bronzovou, kultury halštatské až po dobu laténskou. Na přelomu našeho věku do této části zasáhla moc římské říše.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (1,5 km)

Autobusová zastávka název: (1,5 km)

Vlaková zastávka název: (4 km)

Letiště název: (50 km)

Autobusové nádraží název: (2 km)


Vlakové nádraží název: (10 km)

Obchod: (1,5 km)

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace Vinařský dům pro Vás připravuje skvělá a chutná jídla, která mohou být doprovázena našimi lahodnými víny. Pro naše hosty připravujeme především tradiční moravskou kuchyni i speciality. Dle přání připravíme našim hostům nevšední zážitkovou gastronomii. Díky variabilitě uspořádání míst je restaurace a salonek ideálním místem pro pořádání rodinných a firemních oslav a svateb.

Restaurace: 11:00 - 22:00 (počet míst 50)

Zahradní restaurace: (počet míst 24)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (1 km), Půjčovna kol, Tenisové kurty (2,5 km), Jízda na koni (10 km), Bazén venkovní (10 km), Bazén krytý (10 km), Fotbalové hřiště (2 km), Plážový volejbal (2 km), Střelnice (10 km), Cyklotrasy

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Dataprojektor, Zabudované promítací plátno, Flipchart, Bezdrátové mikrofony, Wifi

Jako centrum kongresové turistiky slouží také Penzion Skoupil. V salonku je k dispozici kompletní prezentační technika – 2x projektor, 2x plátno, flipchart, ozvučení. Variabilita uspořádání sezení umožňuje konání seminářů, školení, prezentací a dalších akcí až pro 100 osob. Zajištění coffe breaků, obědů a večeří je samozřejmostí.

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 50) Klimatizace

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkový
10.1-20.1215002500320042005000


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: 100% děti do 3 let

Fotogalerie (10):


Penzion Vinařský důmPenzion Vinařský důmPenzion Vinařský dům
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com