Garni Hotel Kučera Karlovy Vary, Karlovy Vary ubytovanie

Garni Hotel Kučera česká verze  Garni Hotel Kučera slovenská verzia  Garni Hotel Kučera english version  Garni Hotel Kučera deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Garni Hotel Kučera
Název: sdílet Garni Hotel Kučera na Facebooku Garni Hotel Kučera
Ulice: Stará Louka 2/375
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 01
Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský kraj
Hory / Region: Západočeské Lázně
Rekreační středisko: Kúpele Karlovy Vary
Stát: Česká republika
Kapacita: 36
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 4
Cena od: 1100 CZK

ukázať na mape    E-mail: garni-hotel-kucera-karlovy-vary@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel Kučera - Karlovy Vary - popis: Hotel Kučera sa nachádza priamo v centre kúpeľnej zóny Karlových Varov (liečivé pramene vzdialené iba 50 m od vchodu). Náš hotel je situovaný do historicky významnej budovy karlovarskej kolonády, postavenej v štýle secesie, ktorej história sa datuje už od r. 1715. V roku 2004 prešiel Hotel Kučera kompletnou rekonštrukciou, po ktorej dokončení ponúkame ubytovanie v štandarde hotel garni ***.

Hotel Kučera - Karlovy Vary - ubytovanie: Garni Hotel Kucera disponuje 16-tich dvojlôžkovými izbami s možnosťou prístelky, pričom ponúkame dve kategórie ubytovania: Izby kategórie A (celkom 6): veľmi priestranné izby (30 m2) s balkónom a výhľadom na kolonádu, romantické , zlatom vykladané secesný stropy, novo zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, fénom atď., TV, telefón, chladnička. Ceny za izby typu A sú o 200, - Sk vyššia za izbu, proti cenám izieb typu B uvedenom v cenníku. Izby kategórie B (celkom 10): tiché izby s oknami na pokojnú stranu smerom od kolonády, kúpeľňa so sprchový kútom, WC, TV (české, anglické, nemecké i ruské programy), telefón, chladnička, izby tejto kategórie sa navzájom od seba líšia tvarom, a nemajú teda, štandardizovanú podobu (celkovo 4 druhy). V prvom poschodí hotela sa nachádza Centrum krásy a zdravia. Tu ponúka svoje služby masážny salón (široký výber rôznych druhov masáží), kozmetický salón (bahenné zábaly atď.), Solárium a kaderník. V treťom poschodí nájdete kuchynku pre všetkých hotelových hostí, kde si môžete posedieť nad šálkou kávy. Ďalšie vybavenie hotela: raňajková miestnosť, výťah, hotelový trezor v kancelárii hoteli, požičovňa horských bicyklov, in-line korčúľ, čistič topánok.

Doplnkové služby: Pre všetkých našich hostí pripravujeme bohaté raňajky formou švédskeho stolu. Zabezpečujeme hotelový transport, v kancelárii hoteli je umožnený prístup na internet, možno využiť kancelárskych služieb (odosielanie faxov, kopírovanie atp.), Zapožičať si fén, žehličku atd. Prijímame väčšinu kreditných kariet. Ubytovanie zvieracích miláčikov je zadarmo. Zaisťujeme kúpeľnú starostlivosť v blízkom sanatóriu, môžete využiť našich pobytových balíčkov, radi Vám odporučíme aj zorganizujeme vyplnenie voľného času. V isté blízkosti nášho hotela sa nachádzajú kúpeľná sanatória ponúkajúca kompletný kúpeľný program. Môžete sa nechať rozmaznávať podvodnými masážami, minerálnymi aj perličkovými kúpeľmi, alebo napríklad bahennými zábaly. Kúpeľné procedúry tiež ponúkame v našich pobytových balíčkoch. Zaplávať si môžete v uzavretých i otvorených bazénoch. Predovšetkým z bazéna Sanatória Thermal je krásny výhľad na kúpeľnú zónu Karlových Varov.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýpřistýlka
315515

Vybavení pokojů: pokoje s balkonom, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, rádio, kabelová televizia, pripojenie internetu, sat, detská postieľka k dispozícii, fén, mikrovlnná rúra, varná kanvica, WI-FI

Základní informace: výťah, sekretárske služby, zmenáreň, Informační služba, platený hotelový transport, úschovňa bicyklov, nefajčiarske miestnosti, úschovňa cenných predmetov, parkovacia plocha v areáli, strážené parkovisko, masážní studio, pedikúra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holíč - kaderník, domácim zvieratám vstup povolený, WI-FI

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 4

Popis okolí: Okolí nabízí spoustu stezek pro pěší i cykloturistiku. Ač se nacházíme v centru lázeňské zóny, jen pár kroků Vás dělí od lázeňských lesů, které Karlovy Vary obklopují. Cílem výletu na kole mohou být např. Svatošské skály. Sportovní vyžití v okolí: Tenis (kryté haly i otevřené kurty), dvě golfová hřiště (Karlovy Vary Golf Club a Cihelny), v blízkých sanatoriích si můžete zaplavat v krytých i otevřených bazénech celoročně. Pokud preferujete noční život, doporučujeme navštívit bar Barracuda, kde si můžete vybrat z více než 100 druhů koktejlů. Bar je stylizován do karibského stylu. V zimě lyžování Vás dělí je 20 km od známých lyžařských středisek Boží Dar a Klínovec. Cesta autem trvá cca. 25 minut, během kterých se dostanete do výšky přes 1000 metrů nad mořem do ráje zimních sportů. Relaxačními aktivitami mohou být vyhlídkové lety nad Karlovými Vary či projížďka po kolonádě v kočáře taženým koňmi.

Tipy na výlet: Náš tip na výlet: výletní restaurace s rozhlednou Diana Jednou z největších atrakcí je bezesporu výlet k rozhledně Diana. Doveze Vás sem přímo z kolonády lanovka, jejíž nástupní stanice je vzdálena pouhých 150 metrů od našeho hotelu. Z rozhledny Diana máte Karlovy Vary jako na dlani. Vedle rozhledny se nachází historická restaurace Diana. V této stylové restauraci můžete ochutnat speciality české i mezinárodní kuchyně jak na terase, tak v hlavním sálu s krbem a tanečním parketem. Speciality na grilu, rybí i zvěřinové hody – to vše si vychutnáte obklopeni krásným prostředím a klidem lázeňského lesa. Návrat na kolonádu doporučujeme pěšky, neboť se projdete lesem plným hub, krásných vyhlídek na Karlovy Vary a místy spjatými dle legend se založením Karlových Varů. hrad Loket (15 km od Karlových Varů) Tento krásný hrad v historickém městečku Loket nabízí spoustu atrakcí jako např. muzeum zbraní, ukázky středověkých mučících praktik atp. Prohlídka je možná i bez průvodce. zámek Bečov (20 km od Karlových varů) Jeden z nejznámějších zámků v západních Čechách se pyšní jednou velikou atrakcí: Relikviářem Sv. Maura.

Doporučená trasa bus: a) Pokud Váš autobus staví na stanici “TRŽNICE”, vystupte zde. Jedná se o centrální autobusové nádraží pro místní autobusy. Odsud jeďte autobusem č. 2 (směr Divadelní náměstí). “Divadelní náměstí” je Vaše výstupní stanice a zároveň konečná stanice autobusu č.2. Přejděte řeku na druhou stranu. Náš hotel je přímo naproti mostu, přes který přecházíte. b) Pokud Váš autobus staví až na konečné stanici “Dolní nádraží”, též “Terminál” musíte se pěšky přesunout na Tržnici (projděte podchodem pod světelnou křižovatkou – cca. 100 metrů od Vaší výstupní stanice) a jděte stále rovně. Za čtyři minuty chůze dojdete na centrální autobusové nádraží “TRŽNICE”. Dále postupujte jako v předchozím bodě.

Doporučená trasa vlak: a) Pokud přijíždíte na stanici “Karlovy Vary – Horní nádraží”, doporučujeme použít taxi. Pokud však preferujete autobus, sejděte schody, které z nádraží vedou a přejděte na druhou stranu silnice k autobusové zastávce. Jakýkoliv autobus, který zde zastaví, Vás zaveze na centrální autobusové nádraží “TRŽNICE”. Poté postupujte viz bod 2a. b) Pokud přijíždíte na stanici “Karlovy Vary – Terminál”, též “Karlovy Vary – Dolní nádraží”, postupujte stejně jako v bodě 2b.

Doporučená trasa auto: Za účelem ubytování mohou naši hosté vjet automobilem do lázeňské zóny. Ignorujte prosím proto značky “zákaz vjezdu” na začátku lázeňského území, které se na Vás jako naše hosty v den příjezdu nevztahují. a) Najděte Grandhotel PUPP, poté jeďte podél ulic Slovenská, Mariánskolázeňská, Nová louka a Divadelní náměstí. Za Divadelním náměstím zahněte doleva přes řeku a stojíte naproti našemu hotelu. b) Najděte sanatorium THERMAL (popř. hlavní poštu), vraťte se na kruhovou křižovatku, ze které vyjedete směr Plzeň (Cheb, Sokolov), jeďte stále rovně až ke světelné křižovatce, ve které uvidíte vlevo továrnu Becherovka a vpravo most přes řeku. Tuto křižovatku projeďte rovně a dejte se do levého jízdního pruhu (ulice: Západní), zahněte vlevo na ulici Dr. Janatky. Na konci, v křižovatce do písmene “T”, zahněte opět vlevo (ul. Moskevská), dále pojedete ulicemi Krále jiřího, Petra Velikého, Zámecký vrch a Stará louka – náš hotel se objeví po Vaší pravé straně.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Autobusová zastávka název: (70 m)

Vlaková zastávka název: (1,8 km)

Letiště název: (3,5 km)

Autobusové nádraží název: (1,5 km)


Vlakové nádraží název: (1,8 km)

Zastávka MDH: (35 m)

Obchod: (200 m)

Termální lázně: (50 m)

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlka
2.1-15.3Category A - 1400, Category B - 1100Category A - 1500, Category B - 1200350
16.3-30.4Category A - 1600, Category B - 1500Category A - 1700, Category B - 1600350
1.5-30.9Category A - 2100, Category B - 1700Category A - 2200, Category B - 1800350
1.10-31.10Category A - 1600, Category B - 1500Category A - 1700, Category B - 1600350
1.11-25.12Category A - 1400, Category B - 1100Category A - 1500, Category B - 1200350
26.12-2.1Category A - 2100, Category B - 1700Category A - 2200, Category B - 1800350


Měna: CZK

Cena polopenze: 180
Cena plné penze: 360
Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: SLEVA 15% Z UBYTOVÁNÍ PRO KAŽDÉHO v případě rezervace garantované kreditní kartou a přijetí následujících storno poplatků: Storno 7-4 dny před příjezdem: 100% z ceny první noci, Storno 3-1 den před příjezdem: 100% z ceny první noci + 25% ze zbytkové částky, Storno v den příjezdu a „NO SHOW“: 100% z ceny první noci + 50% ze zbytkové částky

Kúpeľné pobyty:


Název: Romantika pro zamilované


Číslo: 115

Popis: :: 2 noci, :: kytice na pokoji, :: láhev vína na pokoji, :: kompletní masáž (60min.) pro oba – na výběr ruská, sportovní, relaxační atd. Prodloužení pobytu: + 1.200,- Kč za každou další noc

Počet dnů: 2

Cena pobytu:
DatumKúpeľný domjednoposteľovádvojlôžkováMěna
2.1 - 26. 12Garni hotel Kučera2325CZK 

Název: Relax GRAND


Číslo: 116

Popis: :: 7 nocí, :: 2x kompletní + 2x částečná masáž (na výběr ruská, sportovní, relaxační atd.), :: 2x procedura ve wellness vaně dle výběru (aromaterapie, podvodní masáž, perličková lázeň, horká pára atd.), :: 2x vstup do bazénu, :: 1x masáž horkými kameny (30 minut) v blízkém hotelu (vzdáleném 50 metrů), :: výlet na Dianu – luxusní večeře v resturantu Diana – 5 chodů, výjezd lanovkou z kolonády přímo k restauraci, návštěva nejznámější karlovarské rozhledny, Cena na osobu: 8.850,- Kč / kompletní program

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumKúpeľný domjednoposteľovádvojlôžkováMěna
2.1 - 26. 12Garni hotel Kučera8850CZK 

Stravovanie:


Restaurace popis: Stravování probíhá v restauraci ve 2. patře hotelu. Všem hostům podáváme bohaté snídaně formou švédského stolu (8:00 – 10:00), které jsou obsaženy v ceně pobytu.

Služby:Sportovní možnosti:
Sportovná hala (800 m), Fittness (400 m), Jízda na koni (1200 m), Bazén venkovní (400 m), Bazén venkovní vyhřívaný (400 m), Bazén krytý, Bazén krytý vyhřívaný (2 km), Sauna (0 m), Hokejový stadion (4,1 km), Inlain dráha (6 km), Plážový volejbal (6 km), Strelnica (3 km), Půjčovna lodiček (3 km), Billiard (2 km), Lyžiarska škola (22 km), Elektronické šipky (2 km), Solárium (2 km), Golf (4,8 km), Stredisko zimných sportov (25 km), Lyžiarský vlek (25 km), Půjčovna lyží (25 km ), Běžkařské trasy (25 km), Cyklotrasy (3 km), Whirpool (2 km), Stredisko letných sportov (5 km)

Konferenční kapacity:

Fotogaléria (15):


Garni Hotel KučeraGarni Hotel KučeraGarni Hotel Kučera
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com