Kúpeľný hotel MIRAMARE Luhačovice, Luhačovice ubytovanie

Kúpeľný hotel MIRAMARE česká verze  Kúpeľný hotel MIRAMARE slovenská verzia  Kúpeľný hotel MIRAMARE english version  Kúpeľný hotel MIRAMARE deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kúpeľný hotel MIRAMARE
Název: sdílet Kúpeľný hotel MIRAMARE na Facebooku Kúpeľný hotel MIRAMARE
Ulice: Bezručova 338
Město: Luhačovice
PSČ: 763 26
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský kraj
Rekreační středisko: Lázně Luhačovice
Stát: Česká republika
Kapacita:
Typ: Lázeňský hotel
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 1400 Czk

ukázať na mape    E-mail: kupelny-hotel-miramare-luhacovice@penzion-hotel.cz

Popis:


Kúpeľný hotel MIRAMARE Kúpele Luhačovice - ubytovanie a liečenie v Luhačoviciach ...


Kúpeľný hotel MIRAMARE Luhačovice, v prevádzke od roku 1996, je tvorený troma vzájomne prepojenými budovami - Miramare I ***, Miramare II **** a Vila Helena ****. Súčasťou kúpeľného komplexu Miramare sú tiež depandance Vila Rita *** a Vila Nasťa **. Kúpeľný hotel je obľúbený pre svoju polohu v pokojnom prostredí a napriek tomu v tesnej blízkosti mestského i kúpeľného centra Luhačovíc a ponúka komplexné služby pod jednou strechou. K liečbe sú využívané vlastné liečebné minerálne pramene: prameň Sv. Jozefa a prameň Jaroslava.

Kúpeľný hotel MIRAMARE Luhačovice ponúka:
* Viac ako 60 kúpeľných, wellness a nadštandartných procedúr pod jednou strechou.
* Komfortné ubytovanie kategórie superior **** alebo štandard ***.
* Dve reštaurácie v hoteli s možnosťou diétnej stravy a konzultácií s odborným nutričným terapeutom.
* Odborný lekársky personál, zdravotnícka služba 24 hodín denne.
* Dva bazény, saunu a solárium.
* Denný bar.
* Kaderníctvo, manikúru, pedikúru a kozmetiku.
* Vlastné uzavreté parkovisko priamo pred hotelom.
* Pripojenie na internet - PC a wifi zdarma v hotelovej hale.

Hotel MIRAMARE II **** Luhačovice: Ponúka ubytovanie v 30 dvojlôžkových, 15 jednolôžkových izbách a 3 apartmánoch, komfortne vybavené izby kategórie superior. Vybavenie izieb: kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC, izby s TV + SAT, telefónom a chladničkou (na želanie minibar), čiastočne s balkónom. Apartmány majú oddelenú spálňu a obývaciu izbu, dve kúpeľne a WC, minibar. Budova je vybavená výťahom.
Penzión Vila HELENA **** - Luhačovice: Ponúka ubytovanie v 25 jednolôžkových izbách a 1 prezidentskom apartmáne, komfortne vybavené jednolôžkové izby kategórie superior. Vybavenie izieb: kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC, izby s TV + SAT, telefónom a chladničkou (na želanie minibar), čiastočne s balkónom. Budova je vybavená výťahom. Luxusné prezidentský apartmán: 2 spálne, 2 kúpeľne, obývacia izba s pracovňou, veľká terasa s výhľadom na mesto, výťah priamo do izby. Apartmán je vybavené TV + SAT, telefónom, minibarom a pripojením na internet zdarma.

Hotel MIRAMARE I *** - Luhačovice: Ponúka ubytovanie v 12 jednolôžkových a 21 dvojlôžkových izbách kategórie štandard so sprchou, WC, TV + SAT a telefónom. Izby sú bez balkóna. Budova je vybavená výťahom.

Penzion Depandance Vila RITA *** - Luhačovice: Vila Rita je vzdialená 30 m od kúpeľného hotela MIRAMARE. Ponúka ubytovanie v 4 jednolôžkových, 6 dvojlôžkových izbách a 2 menších apartmány kategórie štandard. Táto depandance je vzdialená asi 30 metrov od kúpeľného komplexu Miramare. Izby sú so sprchou alebo vaňou, WC, TV + SAT a telefónom, čiastočne s balkónom. Apartmán má oddelenú spálňu a obývaciu izbu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, WC, TV + SAT, telefón. Budova je bez výťahu.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový
1221

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, platený hotelový transport, parkovacia plocha v areáli, uzamykateľné parkovisko, pedikúra, manikura, Internetové připojení k dispozici

Dostupnost střediska:

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmánapartmán
1.1-31.12140019002000 (superior [1+1])2500 (superior [2+1])3400 (apartment superior [2+2])


Měna: Czk

Ceny zahrnují:

Kúpeľné služby:Popis lázeňského zařízení: INDIKACE PRO LÁZEŇSKOU LÉČBU V LUHAČOVICÍCH: * Nemoci horních a dolních cest dýchacích * Nemoci trávicího ústrojí * nemoci z poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí (diabetes, obezita) * Onemocnění pohybového ústrojí * Nemoci periferních cév a nervů * Nemoci onkologické v remisi

LÉČBA DECHOVÝCH A ZAŽÍVACÍCH OBTÍŽÍ: Nosným programem léčby v sanatoriu MIRAMARE je léčba dechových a zažívacích obtíží, poruch metabolizmu (především diabetes mellitus).

LÉČBA DÝCHACÍCH CEST: Výhodou u této léčby je využívání přírodních léčivých zdrojů a tradice léčby. Onemocnění horních a dolních cest dýchacích, stavy po operacích nosních dutin, astma bronchiale, netuberkulosní plicní nemoci a to plicní fibrosy a toxické účinky na HCD a DCD. Při přijetí pacienta - vstupní prohlídka, kontroly během léčby, závěrečná prohlídka včetně zhodnocení stavu pacienta. Vyšetření u dechových onemocnění: spirometrické vyšetření, které signifikuje stav dechových cest /při propuštění pacienta znovu/, dle vyšetření ordinace léčebných procedur. Procedury: vodoléčebné procedury, inhalace přístrojová minerálním pramenem Vincentka, inhalace léková dle stavu dechových cest, dechová cvičení - pacient se učí dýchat - cviky využívá po ukončení léčby v domácím prostředí, následují další procedury dle dalších diagnos pacienta, včetně laboratorních odběrů krve. Důležité je také využití klimatu v Luhačovicích, stálosti počasí. Terénní řízená chůze je další součástí léčby u všech klientů našeho sanatoria.

LÉČBA DIABETES MELLITUS: První písemné záznamy o cukrovce pochází již ze starého Egypta, později i ze starého Řecka, Říma, z arabských zemí, z Indie a Číny. Po přijetí pacienta následuje vstupní lékařská prohlídka, časté kontroly pacienta, závěrečná prohlídka a zhodnocení stavu pacienta.

a) Diabetici - do 6 měsíců od prvého zjištění - přijíždí především kvůli edukačnímu programu, tj. poučení o diabetu, jak se mají pacienti chovat, naučit je stravovacím návykům a pravidelnému režimu dne. Přednášky resp. pohovory jsou v několika etapách, v návaznosti na procedurách. Tento komplex zahrnuje 14-ti denní pobyt, který pacient absolvuje včetně poučení. Během pobytu je pravidelně kontrolována hladina krevního cukru, dle toho upravena strava a režim dne. Také je nutno dodržovat pitný režim - minerální pramen Aloiska.

b) Diabetici, kteří jsou na inzulínu a lécích přijíždí na stabilizaci celkového stavu, včetně vyšetření a kontroly hladiny krevního cukru. Léčba zahrnuje vodoléčebné procedury, kontroly krevního cukru, pitný režim a posílení tělesné zdatnosti.

c) Diabetici s komplikacemi - pacienti dlouhodobě léčení na diabetes, většinou diabetici na inzulínu, jejichž onemocnění potřebuje cílenou léčbu. Většinou se jedná o postižení dolních končetin, kardiovaskulárního aparátu a jiné komplikace, které se snažíme v našem sanatoriu zmírnit.

Léčba: vodní procedury v přírodním léčivém zdroji, vířivé koupele na dolní končetiny, pitná léčba Aloiska, elektroléčba, rehabilitace dle fyzického stavu pacienta. Self monitoring hladiny glykemie, pravidelná kontrola krevního cukru.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Léčba nemocí indikace: Onkologické, Poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, Dýchacích ciest (netuberkulózne), Pohybové ústrojenstvo, Obezity a nadváhy, Cukrovka - Diabetes melitus

Stravovanie:


Restaurace popis: 2 reštaurácia, zimná terasa a denný bar
Stravovanie - raňajky formou rautu, obedy a večere výberom z menu, ovocné a zeleninové šaláty, ovocie. Pobyt s plnou penziou začína obedom a končí raňajkami.

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogaléria (7):


Kúpeľný hotel MIRAMAREKúpeľný hotel MIRAMAREKúpeľný hotel MIRAMARE
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com