sdílet Hotel Darkov na Facebooku
Hotel Darkov česká verze  Hotel Darkov slovenská verzia  Hotel Darkov english version  Hotel Darkov deutsch version

Hotel Darkov Karviná, Karviná Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Hotel Darkov Karviná - ubytování v Karviné..


Malý rodinný hotel Hotel Darkov Karviná s klidnou atmosférou a dlouhodobou tradicí prošel nedávno rozsáhlou rekonstrukcí a má k dispozici 10 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj. Součástí Hotelu Darkov je stylová restaurace a velká zahrada s dětskými atrakcemi. Prostory restaurace lze vybavit potřebnou technikou a využít je pro pořádání školení a firemních akcí.Svůj vůz za poplatek bezpečně zaparkujete na hotelovém uzamykatelném parkovišti.

Hotel Darkov Karviná Pokoje: Příjemné a útulné hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, bezplatným bezdrátovým připojením k internetu a telefonem. Pokoje typu Comfort jsou navíc vybaveny lednicí. Snídaně jsou zahrnuty v ceně pobytu.Kromě kvalitního ubytování Vám hotel nabízí možnost uspořádání svatebních hostin, oslav či školení v prostorách hotelové restaurace.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový
101

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: hotel Darkov Okolí: Hotel sídlí v lázeňské oblasti města Karviná v sousedství dosti navštěvovaných lázní Darkov s krásnými budovami, altánky, parkem a nově zrekonstruovaným darkovským mostem přes řeku Olši.Do nedalekého centra města se dostanete pěšky cestou přes zámecký park s jedinečnou daňčí ohradou. Významnou pamětihodností města je empírový zámek Fryštát z konce 18. století.Dětem udělá radost návštěva dinoparku v nedaleké Doubravě.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (500 m)

Stravování:


Restaurace popis: hotel Darkov Gastronomie: Stylová hotelová restaurace nabízí širokou škálu krajových specialit a klasických jídel evropské kuchyně. Restaurace je vhodná také pro pořádání svatebních hostin, rodinných akcí a oslav. V sezoně si můžete pochutnat na grilovaných specialitách.

Služby:Sportovní možnosti:
Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový
1.1-31.12790890


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (9):


Hotel DarkovHotel DarkovHotel Darkov
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com