sdílet Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves na Facebooku
Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves česká verze  Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves slovenská verzia  Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves english version  Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves deutsch version

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves Ostrožská Nová Ves, Ostrožská Nová Ves Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves Kunovská - ubytování a lázeňské pobyty...


Moderní lázeňský komplex Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, komfortně vybavené pokoje,možnost dietního stravování, kompletní balneoprovoz,bazén s protiproudem,sauna, whirlpool,odborný zdravotnický personál. Malebný lázeňský park-rozloha 10 ha. Sirné prameny. Léčba onemocnění pohybového ústrojí a kožních onemocnění.

Lázeňské pobyty v Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves: Sirnaté lázně se specializují mimo jiné na léčení kožních onemocnění, především lupénky, atopických ekzémů a akné, pro které mají výjimečné předpoklady díky výskytu přírodních léčivých pramenů s obsahem síry. Lázeňské pobyty zaměřené na kůži a kožní onemocnění najdete v naší nabídce lázeňských pobytů.

Kosmetika SINOVA: Lázeňská kosmetika Sinova, ze sirných pramenů, vhodná pro kožní onemocnění: lupenka, akné, ekzém ... Chcete si vyzkoušet, jak působí sirné prameny? Neváhejte a objednejte si některý z našich produktů.

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves - Lázně a léčení: Potřebujete si odpočinout? Nabízíme Vám širokou škálu léčebných procedur v klidném prostředí Sirnatých lázní. Veškeré procedury se nachází v hlavní lázeňské budově.

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves - ubytování: Komfortně vybavené pokoje, celková kapacita 132 lůžek, služby pod jednou střechou. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny kabelovou televizí, telefonem a částečně malou ledničkou. V hlavní budově se nachází také výtah.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánpřistýlkahandicap
3646362

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, telefon, kabelová televize, připojeni internetu, apartmány s plně zařízenou kuchyní, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, bezplatný hotelový transport, placený hotelový transport, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, holič - kadeřník

Počet podlaží: 2

Nadmořská výška: 176

Dostupnost střediska:


Centrum název: (1,5 km)

Autobusová zastávka název: (0,1 km)

Vlaková zastávka název: (0,1 km)

Autobusové nádraží název: (1,5 km)


Vlakové nádraží název: (1,5 km)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení:

Hlavní léčebnou procedurou jsou sirné koupele. Používá se k nim vlastní minerální voda, která se získává z několika vrtů za centrální lázeňskou budovou. Tato přírodní minerální voda se zachycuje v hloubce kolem 50 m a vydatnost každého vrtu činí zhruba 40 l za minutu. Jde o studenou, bezbarvou, čirou minerální vodu s výrazně sirovodíkovým pachem. Z provedené analýzy vyplývá, že minerální voda je bohatá na nejrůznější kationty. Zkoumáno jich bylo celkem 18 a z nich je v největším množství zastoupen vápník, sodík, hořčík, draslík a železo. Z aniontů jsou to téměř výhradně hydrogenuhličitany a pak sírany, kterých má jeden z vrtů ve velmi bohatém množství (téměř 14 mg v jednom litru). Nedisociované složky tvoří hlavně kyselina křemičitá.

 

Nemoci pohybového aparátu: Především jde o rheumatická onemocnění kloubů - artritidy. Rheumatické onemocnění kloubů vzniká obvykle po streptokokové infekci. Působením streptokokového jedu v těle dojde ke specifické reakci ve vazivu. Objevují se tahavé bolesti, které se omezují na jednotlivé klouby. Je pravidlem, že nemoc se stěhuje z jednoho kloubu na druhý. Převážně onemocní klouby kolenní, nožní a ramenní. Choroba ponejvíce přejde do chronického stadia.

Ve zdejších lázních se léčí chronické artritidy v podstatě všech kloubů. Léčeny jsou jak formy tkanivové, bolestivé, které připouštějí lehké pohyby kloubů, tak formy ankylotické, kde jsou klouby ztuhlé, zcela nepohyblivé, ale často nebolestivé. Léčen je i reumatismus mimokloubní a bolestivé syndromy vaziva a kosterních svalů. Léčeny jsou také ta onemocnění kloubů, které způsobila lupenka či jiné infekce či škodliviny.

Druhou velkou skupinou jsou arthrosy. Na rozdíl od artritid jde o onemocnění nezánětlivé. Jedná se o výskyt opotřebení pohybového a podpůrného aparátu v těle. Patří buď k projevům stáří nebo k opotřebení kloubů v souvislosti s jejich přetížením velkou nadváhou. Vznikat mohou i při namáhavé práci v zaměstnání, při práci s vibrujícími nástroji a při nadměrně zatěžujícím sportu.

Také arthrosy se léčí v Ostrožské Nové Vsi. Jde především o arthrosy kyčelních a kolenních kloubů, pro kterážto onemocnění se pacient soustavně léčí, ale také o arthrosy na malých ručních a nožních kloubech. Pro léčení jsou vhodné i případy přetížení kloubů nadváhou a klouby zatížené nadměrnou prací, sportem či vibracemi, jak bylo výše uvedeno.

Indikací k lázeňské léčbě ve zdejších lázních jsou i onemocnění kloubů v páteři.

 

Nemoci kožní: Významnou skupinu nemocí, které se léčí v Sirnatých lázních O. N. Ves, jsou nemoci kůže. Patří k nim především lupenka. Jde o chronické onemocnění, které se objevuje mezi 15. a 30. rokem. Na kůži zpočátku najdeme červeně zbarvené skvrny, velké jako špendlíková hlavička. Ohnisko je pokryto stříbrnými lupy. Převážně se vyskytuje na loktech nebo na kolenou či na zádech, někdy i na celém těle. Postihnout mohou i vlasatou kůži hlavy a nehty. Dědičná zátěž je nesporná a sirné koupele sehrávají důležitou léčebnou roli. Léčena je prostá psoriasa, ale i lupenka generalizovaná a formy s postižením kloubů.

 

Druhou skupinou nemocí kůže je akné. Jedná se o zanícení mazových žlázek na obličeji, na hrudi, na ramenou a na zádech u dospívajících. Obvykle se vyléčí v průběhu puberty. Při vážnějším průběhu se musí léčit a při něm mají sirné přípravky dobrý léčebný efekt. Jde jak o formy s velkým postižením kůže, tak o formy s velkým hnisáním, zanechávajícím jizvy.

 

Psoriáza, česky lupénka, je chronická zánětlivá kožní choroba - to znamená dlouho trvající, opakovaně se objevující. Vzniká, dle současného stavu odborného výzkumu, převážně na podkladě zděděného sklonu k odchylkám imunitního systému a kůže.

Jedná se o chorobu velmi častou, ve střední Evropě postihuje asi 2-3% obyvatelstva. V současnosti genetici předpokládají, že zátěž obyvatelstva psoriatickými geny se dokonce pohybuje ne v jednotkách, ale v desítkách procent. Zajímavé je, že se jedná o výlučně lidskou chorobu. Psoriáza (lupenka) může vzniknout v jakémkoliv věku, ale nejčastěji ve věku dospělém, a to převážně ve dvou obdobích - okolo puberty a okolo 40.-50. roku věku. Není významného rozdílu ve výskytu lupenky mezi ženami a muži, i když v poslední době se udává převaha ženského pohlaví, zejména u dětí a dospívajících.

PŘÍČINY LUPENKY: Příčiny, i přes obrovský pokrok v této oblasti, nejsou dosud zcela přesně známy. Lupenka se ukazuje být tzv. autoimunitní chorobou. To znamená, že vlastní imunitní systém jedince, přesněji jeho bílé krvinky, tzv. T lymfocyty, jsou z určitých důvodů (dědičnost, faktory zevního a vnitřního prostředí) aktivovány. To vede k aktivaci dalších složek imunitního systému, obdobně jako při obraně proti infekci, což vyvolá kožní zánět. Důsledkem je zmnožení kožních buněk, zrychlení jejich růstu a porucha rohovění. Normální kožní buňka vyzraje a na povrch kůže se dostane za cca 28 dnů, zatímco u lupenky je to již za 4 dny, tedy 7x rychleji. Tyto buňky nejsou vyzrálé, pevně lpějí na kožním povrchu a odlučují se pomaleji než u zdravé kůže. Výsledkem jsou pak typická ostře ohraničená, sytě červená ložiska se stříbřitými šupinami.

PRŮBĚH LUPENKY: Průběh je individuální, liší se u každého jedince. Tedy není každá lupenka stejná, resp. každá lupenka je poněkud jiná. Střídají se období klidu s obdobími vzplanutí choroby. Typické je sezónní zhoršování na jaře a na podzim. Většinou má lupenka chronicky stacionární průběh - tedy typické ložiskové postižení, s malým šířením a pomalým hojením. Druhým nejčastejším průběhem je akutně exantematická, obvykle kapkovitá forma více či méně hustě rozesetá po trupu a končetinách. Z hlediska intenzity postižení může být lupenka mírná, středně těžká a těžká. Většina pacientů se naštěstí v oblasti mírné až středně těžké. O těžké lupence hovoříme nejen u velké intenzitě či rozsahu postižení, ale také u postižení dlaní a plosek, které pacienta socioekonomicky hendikepuje.

PÉČE A LÉČBA: Lupenka je choroba léčitelná, tedy pomocí léků ji nelze léčit - hojit již vzniklou lupenku. Lupenka není dosud vyléčitelná, tzn. nelze zabránit výsevu nových ložisek v budoucnosti, je hlavním cílem léčby "dostat" chorobu pod kontrolu. Což v praxi znamená dosáhnout zhojení akutních projevů, případně jejich stabilizace. Vhodně zvolenou, správně a pečlivě prováděnou léčbou spolu s preventivními opatřeními lze docílit zahojení či značného zlepšení projevů nemoci, a to na různě dlouhou dobu (i měsíce až roky).

V poslední době se ukazuje, že včas zahájená léčba lupenky vede k rychlejšímu hojení a dokonce i do budoucna k mírnějšímu průběhu, než když se choroba ponechá bez léčby, tak říkajíc "zafixovat".Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Stálá služba sestry, Terénní kúry, vycházkové trasy, Lékařská kosmetika, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Laseroterapie, Dietoterapie, Plynové injekce, Parafinoterapie, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Reflexní masáže, Přírodní termální koupel, Vodoléčba

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta, EKG

Přírodní léčivé zdroje: Vody sirné

Léčba nemocí indikace: Pohybové ústrojí, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Kožní nemoci a popáleninové stavy

Ostatní druhy léčby: Akupunktura, Relaxační procházky

Lázeňské pobyty:


Název: Regenerace zad a kloubů akupunkturou


Číslo: 270

Popis: 8 dnů / 7 nocí

Lázeňský léčebný pobyt pro ty, kteří trpí různými bolestmi zad a kloubů. Komplexní léčebný lázeňský program, který Vám uleví od Vašich obtíží a bolestí zad a kloubů. Vyzkoušejte profesionální rehabilitaci v Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves.

Program lázeňského pobytu: ubytování v požadovaném pokoji,  plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda), možnost konzultace s nutričním terapeutem, vstupní lékařské vyšetření, 15 lázeňských procedur stanovených lékařem včetně akupunkturního sezení, volný vstup do bazénu s protiproudem a whirlpoolu

Bonus: 2x sauna nebo 2x zapůjčení kola zdarma

Poznámky: Doplatek za pokoj s terasou 40 Kč/osoba/den. Lázeňský poplatek ve výši 12 Kč/os./den není zahrnut v ceně pobytu. Parkován ív areálu Sirnatých lázní Ostrožská Nová Ves je zdarma. Check-in/Check-out: pokoj je k dispozici v den příjezdu od 14.00 hod., v den odjezdu do 11.00 hod. Internet - využití PC zdarma v hotelové recepci. Na všech pokojích možnost WiFi internetového připojení. Prosím uveďte do poznámky při rezervaci pobytu.

Počet dnů: 8

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
19.1 - 21.12Hlavní budova10850 - 1295010150 - 11900Czk 
19.1 - 21.12Villa Šárka + Vlasta9450 - 11000Czk 

Název: Léčba lupénky


Číslo: 269

Popis: 8 dnů / 7 nocí

Program lázeňského pobytu: ubytování v požadovaném pokoji, plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda), možnost konzultace s nutričním terapeutem, vstupní lékařské vyšetření u kožního specialisty, při min. 14 denním pobytu kontrolní vyšetření 1x týdně, 20 lázeňských procedur stanovených lékařem, volný vstup do bazénu s protiproudem a whirlpoolu

Bonus: Krém Sinova pro následnou péči o pokožku s přísadou ze sirnatého pramene.

Poznámky: Doplatek za pokoj s terasou 40 Kč/osoba/den. Lázeňský poplatek ve výši 12 Kč/os./den není zahrnut v ceně pobytu. Parkování v areálu Sirnatých lázní Ostrožská Nová Ves je zdarma. Check-in/Check-out: pokoj je k dispozici v den příjezdu od 14.00 hod., v den odjezdu do 11.00 hod. Internet - využití PC zdarma v hotelové recepci. Na všech pokojích možnost WiFi internetového připojení. Prosím uveďte do poznámky při rezervaci pobytu.

Počet dnů: 8

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
19.1 - 21.12Hlavní budova10850 - 1295010150 - 11900Czk 
19.1 - 21.12Villa Šárka + Vlasta9450 - 11000Czk 

Název: Týden pro seniory


Číslo: 014

Popis: 8 dnů / 7 nocí

Program seniorského pobytu: ubytování v požadovaném pokoji, plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda),    možnost konzultace s nutričním terapeutem, vstupní lékařské vyšetření, 7 lázeňských procedur stanovených lékařem, volný vstup do bazénu s protiproudem a whirlpoolu

Bonus: 1x regenerační ledová maska s vitamínem C a Aloe Vera, Ledová maska pomáhá regenerovat a uvolnit pokožku. Vrásky budou redukovány a pokožka celého Vašeho obličeje bude působit více svěží a mladší. Vitamin C pokožku chrání před novými negativními látkami jako jsou volné radikály.

beseda s nutriční terapeutkou o zdravé stravě a jarní detoxikaci
20% sleva na dokoupené procedury.

Počet dnů: 8

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
19.1 - 21.12Hlavní budova8400 - 105007700 - 9450Czk 
19.1 - 21.12Villa Šárka + Vlasta7000 - 8750Czk 

Název: Komplexní kúra


Číslo: 013

Popis: 8 dnů / 7 nocí

Program lázeňského pobytu: ubytování v požadovaném pokoji, plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda), možnost konzultace s nutričním terapeutem, vstupní lékařské vyšetření, při min. 14 denním pobytu kontrolní vyšetření 1x týdně, 18 lázeňských procedur stanovených lékařem a zdravotního stavu klienta, volný vstup do bazénu s protiproudem a whirlpoolu

Bonus: Poukázka na občerstvení do lázeňské kavárny.

Počet dnů: 8

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
19.1 - 21.12Hlavní budova10850 - 1295010150 - 11900Czk 
19.1 - 21.12Villa Vlasta + Šárka9450 - 11000Czk 

Název: Lázně na zkoušku


Číslo: 077

Popis: Délka pobytu: 8 dnů / 7 nocí

Program lázeňského pobytu: ubytování v požadovaném pokoji, plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda), možnost konzultace s nutričním terapeutem, vstupní lékařské vyšetření, 8 lázeňských procedur stanovených lékařem, volný vstup do bazénu s protiproudem a whirlpoolu

Bonus: 1x poukázka na transfer do Uherského Hradiště (úterý nebo pátek)

Počet dnů: 8

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
19.1 - 1.3Hlavní budova84007700Czk 
2.3 - 3.5Hlavní budova94508400Czk 
4.5 - 27.9Hlavní budova105009450Czk 
28.9 - 1.11Hlavní budova94508400Czk 
2.11 - 21.12Hlavní budova84007700Czk 
19.1 - 1.3Villa Šárka + Vlasta7000Czk 
2.3 - 3.5Villa Šárka + Vlasta7700Czk 
4.5 - 27.9Villa Šárka + Vlasta8750Czk 
28.9 - 1.11Villa Šárka + Vlasta7700Czk 
2.11 - 21.12Villa Šárka + Vlasta7000Czk 

Stravování:

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (19):


Sirnaté lázně Ostrožská Nová VesSirnaté lázně Ostrožská Nová VesSirnaté lázně Ostrožská Nová Ves
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com