sdílet Hotel Salvator na Facebooku
Hotel Salvator česká verze  Hotel Salvator slovenská verzia  Hotel Salvator english version  Hotel Salvator deutsch version

Hotel Salvator Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Spa hotel Salvator Karlovy Vary - lázeňské a wellness služby v Karlových Varech...


Vítejte na stránkách **** Spa hotelu Salvator v Karlových Varech. Hotel byl otevřen v listopadu 2007 po citlivé rekonstrukci historické budovy , kterou navštívil v roce 1712 při svém pobytu v Karlových Varech ruský car Petr Veliký. Tuto událost připomíná pamětní deska u vchodu do hotelu a zachycuje obraz, umístěný v hotelovém clubu.

Lázeňský hotel Salvator v Karlových Varech se nachází v samém srdci lázeňské zóny, na známé Mlýnské kolonádě, kde vyvěrá většina léčivých pramenů, díky nimž získaly Karlovy Vary světový věhlas. Hotel Salvator nabízí luxusní ubytování v pokojích zařízených v romantickém biedermeierovském stylu a je vybaven originálními starožitnými předměty. Hotel má výtah, bezbariérový přístup a speciální pokoj pro tělesně postižené.

V hotelu Salvator poskytujeme komplexní lázeňskou léčbu včetně celé řady balneoterapeutických a rehabilitačních procedur. Jako jeden z mála hotelů v Karlových Varech nabízí Spa Hotel Salvator koupele v termální minerální vodě, která byla do hotelu přivedena přímo z Vřídla. Léčebný pobyt je garantován dohledem kvalifikovaného lékaře a odborným zdravotnickým personálem. Naši hosté mohou relaxovat ve wellness, které nabízí saunu, vířivku a masáže.

Hotel Salvator v Karlových Varech - ubytování: Hotel Salvator - historické prostředí s moderním komfortem
Hotel Salvator nabízí luxusní ubytování ve dvoulůžkových pokojích zařízených v romantickém biedermeierovském stylu a vyzdobených původními starožitnými předměty. Většina pokojů má výhled na Mlýnskou kolonádu, pokoje deluxe jsou s balkonem. Hotel má výtah, bezbariérový přístup a speciální pokoj pro tělesně postižené osoby.

Hotel Salvator- Karlovy Vary - nabízí tyto pokoje: Dvoulůžkový pokoj standard :: Dvoulůžkový pokoj executive :: Dvoulůžkový pokoj Deluxe s balkonem :: Apartmá :: Třílůžkový pokoj standard

Hotel Salvator v Karlových Varech - vybavení pokojů: klimatizace - částečně, trezor, LCD televizor + satelit, minibar, telefon s přímou volbou, WiFi připojení na internet, koupelna s vyhřívanou podlahou a vanou nebo sprchou, WC, vysoušeč vlasů, župany.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, trezor, TV, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: výtah, pokojový servis, praní a žehlení, klimatizace, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, hlídané parkoviště, WI-FI

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, JCB, Visa

Popis okolí: Volný čas v Karlových Varech: Karlovy Vary jsou největším a zároveň nejznámějším lázeňským městem České republiky. Díky léčivým pramenům se sláva Karlových Varů rozšířila do celého světa.Město založil český král a římský císař Karel IV. V polovině 14. století. Lázně si rychle získaly oblibu a začala sem jezdit bohatá šlechta. Nejvýznamnějším karlovarským pacientem18. století byl bezesporu ruský car Petr Veliký. Vedle aristokracie se do Karlových Varů sjížděla i evropská kulturní, vědecká a politická elita. Karlovy Vary nabízí pestrou paletu možností pro poklidný odpočinek i aktivní vyžití, včetně lázeňských procedur, wellness, sportu, výletů za pamětihodnostmi i bohatého kulturního života.

Tipy na výlet: Kultura v Karlových Varech: Karlovy Vary žijí bohatým kulturním životem. Každoročně se zde koná řada významných akcí – věhlasný Mezinárodní filmový festival, který navštěvují filmové hvězdy z celého světa, Mezinárodní jazzový festival, Tourfilm – festival filmů se zaměřením na cestovní ruch. Milovníkům vážné hudby město nabízí Dvořákův podzim a Chopinův festival v blízkých Mariánských lázních. Doporučujeme rovněž návštěvu Galerie umění a Městského divadla, kde je možno obdivovat výzdobu od secesních malířů Gustava a Ernsta Klimta a Franze Matche.

Výlety v Okolí Karlovy Vary: Karlovy Vary leží v malebném údolí na soutoku řek Teplé a Ohře a jsou obklopeny lesy a lesoparky, které lákají k procházkám přírodou a stávají se tak nedílnou součástí léčebných pobytů. V okolí města naleznete mnoho krásných výletních míst a historických památek, např. Mariánské lázně s blízkým zámkem Kynžvart a klášterem Premonstrátů v Teplé, hrad Loket a zámek Bečov nad Teplou.

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Balneoterapie: V lázeňském hotelu Salvator poskytujeme komplexní lázeňskou léčbu, lékařská a laboratorní vyšetření, koupele, masáže, elektroléčbu a celou řadu dalších procedur. Jako jeden z mála hotelů v Karlových Varech nabízí Spa hotel Salvator koupele v termální minerální vodě, která byla do hotelu přivedena přímo z Vřídla.
Naší filozofií je sanatorium tzv. rodinného typu, kde jsou vedle kvalitní lázeňské péče vytvořeny příznivé podmínky pro klidné a relaxační prožití léčebného pobytu s individuálním přístupem k pacientovi.

Wellness a beauty: V našem wellness je hostům k dispozici sauna a vířivka. Budeme vás hýčkat čokoládovými, medovými, aromatickými masážemi, zlatoterapií, lipo stockem
anticelulitidní profesionální program) a Kleopatřinou lázní

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Wellness hotel

Procedury léčení: Masáže

Stravování:


Restaurace popis: K perfektnímu pobytu patří i dobré jídlo a pití. Prvotřídní hotelová restaurace vám umožní vychutnat široké spektrum kulinářských pochoutek od tradičních českých specialit až po mezinárodní kuchyni, které náš šéfkuchař připravuje z kvalitních čerstvých ingrediencí. Spa Hotel Salvator poskytuje hostům komfort, individuální přístup ke každému z hostů a služby na špičkové úrovni, které uspokojí i nejnáročnější lázeňské návštěvníky. Našim cílem je umožnit každému z hostů bezstarostný odpočinek.

Navštivte naši prvotřídní hotelovou restauraci, která vám umožní vychutnat široké spektrum kulinářských pochoutek od tradičních českých specialit po mezinárodní kuchyni.

V hotelové restauraci jsou podávány snídaně formou švédského stolu a po celý den zde můžete využít nabídky pokrmů dle jídelního lístku. Za teplého počasí si nenechte ujít posezení na naší příjemné předzahrádce, kde si budete moci v poklidu vychutnávat jedinečnou lázeňskou atmosféru.

V prvním patře hotelu se nachází bar a Cigar Club - ideální místo pro odpočinek či posezení s přáteli nad šálkem či sklenkou. Dobová kachlová kamna navozují vlídnou atmosféru a umocňují kouzlo starých časů.

Služby:Hotel Salvator Karlovy Vary - Služby - v Karlových Varech: Hotel Salvator poskytuje služby na špičkové úrovni, které uspokojí i nejnáročnější lázeňské návštěvníky. Našim cílem je umožnit každému z našich hostů bezstarostný odpočinek a vyhovět každému přání, od zajištění lázeňských procedur po rezervaci letenek, od vyčištění oděvů po prohlídku památek s průvodcem.

Hotelové služby: balneoterapie, wellness :sauna, vířivka, masáže, možnost uspořádání firemních akcí, školení a seminářů (technické vybavení k dispozici), transfer z letiště do hotelu a zpět, směnárna, sauna, výtah, úschovna zavazadel, pokojová služba, prádelna, čistič bot. parkoviště (rezervace nutna), V případě plné kapacity hotelového
parkoviště zajistí recepce hlídané, parkoviště v blízkosti hotelu

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.12od/in 1677od/in 2916od/in 4374


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (18):


Hotel SalvatorHotel SalvatorHotel Salvator
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com