sdílet Penzion Prima Podhájska na Facebooku
Penzion Prima Podhájska česká verze  Penzion Prima Podhájska slovenská verzia  Penzion Prima Podhájska english version  Penzion Prima Podhájska deutsch version

Penzion Prima Podhájska Podhájska, Podhájska Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Prima Podhájska - ubytování Termální koupaliště v lázních Podhájska...


Penzion Prima se nachází v katastru obce Podhájska, která se dostává do povědomí našich a zahraničních turistů díky geotermálnímu prameni silně mineralizované vody v hloubce 1900 m ( voda má při ústí teplotu 80 ° C a vydatnost 50 litrů za sekundu ) , okolo kterého se na 12 ha rozprostírá areál termálního koupaliště . Voda z geotermálního pramene má blahodárné účinky na celý organizmus.Podrobné studie prokázaly, že má hlubší a trvalejší regenerační efekty jako voda z Mrtvého moře . Účinky této termální vody využívá k regeneraci celá řada sportovců z různých sportovních odvětví, a proto Vás do mikroregionu srdečně zveme .

Penzion Prima - Podhájska - ubytování: Penzion obsahuje 2 a 4 lůžkové pokoje, které jsou vybaveny WC a sprchou . Jsou velmi vkusně a účelně zařízené a nabízejí naprosté pohodlí. Z každého pokoje je vchod na balkon Součástí každého pokoje je TV a socialni zarizeni . Nakolik je penzion provozován během celého roku nabízí své služby ubytování a stravování po celý rok svým návštěvníkem , kteří ocení i v chladných měsících léčebné účinky Podhájské.

Penzion Prima - poloha : Patří do Novozámocká okresu a do Nitrianskeho kraje . Leží na železniční trati mezi Levicemi a Šurany . Sousedí s obcemi Trávnica , Radava , Pozba , Veľké Lovce . Současnost - V obci se nachází Termální koupaliště , železniční stanice , zdravotní středisko , dva římskokatolické kostely , knihovna, směnárna, v letním období letní kino .

TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ - Termální koupaliště Podhájska má celoroční provoz a je malým Slovensku mrtvým mořem. Slaná termální voda v sedmi bazénech koupaliště působí přímo zázračně na onemocnění : - revmatismus, - dna , - bolesti páteře, - kloubní onemocnění , - cévní onemocnění , - ekzémové onemocnění , - průduškové onemocnění a onemocnění dýchacích cest . Rovněž blahodárně působí i na doléčení zlomenin , zmírňuje bolesti a stimuluje štítnou žlázu .

Typy pokojů
2 lůžkovýapartmán
264

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, sat

Základní informace: sekretářské služby, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, garáže, parkovací plocha v areálu

Popis okolí: Penzion -Prima - okolí: Okolie penziónu láka milovníkov cykloturistiky na potulky po malebných zákutiach Pohronskej pahorkatiny a miestnych pamätihodnostiach. ( pozn. zapožičanie bicyklov priamo v areály penziónu ). V prípade záujmu penzión Prima zabezpečí dopravu, alebo zapožičia motorové vozidlo na výlety do okolia.

Doporučená trasa bus: Výstup na hlavním nádraží a jít směrem ke zdravotnímu středisku vlevo.

Doporučená trasa vlak: Výstup na hlavním nádraží a jít směrem ke zdravotnímu středisku vlevo.

Doporučená trasa auto: Z hlavní silnice odbočíme směrem k termálnímu koupališti a těsně před nájezdem ke koupališti odbočíme vlevo. Po cca. 500m u Vlakového nádraží odbočíme do leva (mírný kopec) ke zdravotnímu středisku u kterého se po levé straně nachází penzion Prima.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Autobusová zastávka název: (300 m)

Vlaková zastávka název: (300 m)

Letiště název: (120 km)

Autobusové nádraží název: (300 m)


Vlakové nádraží název: (300 m)

Obchod: (300 m)

Stravování:


Restaurace popis: Penzion Prima - Podhájska - restaurace: Snídaně se podávají v restauraci, která se nachází naproti vchodu do penzionu. Je prostorná a nabízí všem hostům výbornou kuchyni a servis. Dále penzion Prima nabízí zahradní restauraci do které se dá vstoupit z restaurace nebo ze zadní strany penzionu.

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.1221.5813,2859,75


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (33):


Penzion Prima PodhájskaPenzion Prima PodhájskaPenzion Prima Podhájska
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com