sdílet Penzion Signum Laudis na Facebooku
Penzion Signum Laudis česká verze  Penzion Signum Laudis slovenská verzia  Penzion Signum Laudis english version  Penzion Signum Laudis deutsch version

Penzion Signum Laudis Velké Hamry, Velké Hamry Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Signum Laudis Velké Hamry Jizerské Hory - ubytování v Jizerských Horách ve Velkých Hamrech..


V penzionu Signum Laudis budete jako u nejlepších přátel, kteří Vám půjčí k pobytu svůj báječný byt s komorníkem plus… Není důležité, kde jste v případě pohody, sluníčka a bezvětří. To Vám bude bezpochyby dobře všude. Důležitější ovšem je, jak si pobyt užijete při nepřízni počasí. V této kategorii jsme my excelentní. U nás Vám bude příjemně i při permanentním tornádu.

Nabídka pobytu v jediném penzionu autentické architektury zlaté doby prvorepublikových vil. Penzion Signum Laudis vznikl kompletní, citlivou a nákladnou rekonstrukcí nejkrásnější vily Jizerských hor. Vila je umístěna na kraji centrální části města Velké Hamry, odkud je do všech zajímavých a potřebných míst blízko, s identifikací GPS: S – 50/42/51.96 V – 15/18/55.30. Velké Hamry jsou součástí dnes již v podstatě souměstí Plavy-Velké Hamry-Tanvald-Smržovka -Desná.

Penzion Signum Laudis má čtyři podlaží s pěti prostornými apartmány 1+1, 2 x 2+1, 2 x 3+1. Celkem 22 lůžek nadstandardního ubytování. V přízemí je každému k dispozici sauna pro 6 osob, stolní společenské hry, malá knihovna a kulečník. Parkoviště pro dostatečný počet aut je na vlastním pozemku pod uzavřením. Na zahradě je pískoviště pro děti a zahradní nábytek. Pro příjemné posezení venku slouží původní kamenný altán a gril. Po dohodě je možno si vzít s sebou domácí zvíře s vlastní odpovědností za případné škody spojené s jeho pobytem a s venčením mimo areál. Kromě vlastního výběru ranního pečiva, které je v ceně, je možno si objednat dovoz obědů z doporučené plavské restaurace

Penzion Signum Laudis ubytování:

1. podlaží – apartmán AGNES - provozní dvoulůžková garsoniéra 25 s omezenou možností využití klienty, WC, koupelna, kuchyňská linka, křesla se stolkem, krytina podlah – koberec a dlažba.

2. podlaží – nejkrásnější apartmán VIKTORIE 3+1 s původními parketami, štukovými stropy, dřevěným obložením, dobovým nábytkem, každý pokoj (27, 27, 25) je vybaven manželskou postelí, dvěma křesly se stolkem, toaletkou a skříní, kuchyně s jídelnou 25, hala 21, předsíň, lodžie, veranda, 2x WC, 2x koupelna (vana + sprcha), krytina podlah – parkety, koberce, dlažba. Prostředí rozsáhlého apartmánu je permanentní noblesní společník pečující o klid duše. Přímý vstup na zahradu, samostatný vchod hlavním schodištěm.

3. podlaží – dva apartmány 2+1
apartmán RADMILA 2+1 – pokoje se šikminami střechy a trámy střešní konstrukce (15, 15), každý s dvěma lůžky, dvěma křesly a stolkem a skříní, kuchyně s jídelnou 24, koupelna, 2x WC, předsíň, krytina podlah – koberce a dlažba,
apartmánLIBĚNA2+1 – pokoje (27, 18), každý s dvěma lůžky, dvěma křesly se stolkem a skříní, kuchyně s jídelnou 18, koupelna, 2x WC, předsíň, krytina podlah – koberce a dlažba.

4. podlaží – apartmán STELLA 3+1 se šikminami střechy, střešními okny a krásnou architekturou prostoru s trámy střešní konstrukce, pokoje (35, 23, 11) s lůžky 3+2+1 a se stejným počtem posezení se stolky, kuchyně s jídelnou a halou 39, koupelna, 2x WC, podlahová krytina – koberce a dlažba.

V každém apartmánu je k dispozici plnohodnotná kuchyně s ledničkou, čtyřplotýnkovým elektrovařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, remoskou, nádobím pro vaření i konzumaci, stolem s příslušným počtem židlí. Každý pokoj je osazen televizí a internetovou přípojkou, noční stolek s lampičkou u postele. Pro cyklisty je na úschovu kol garáž. Celý penzion je koncipován pro 22 lůžek. Vzhledem k velké ploše pokojů je možno kapacitu zvýšit.Typy pokojů

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, lednice, TV, připojeni internetu, apartmány s plně zařízenou kuchyní, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, uzamykatelné parkoviště, Internetové připojení k dispozici, holič - kadeřník, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 4

Nadmořská výška: 520

Dostupnost střediska:


Centrum název: (400 m)

Vlaková zastávka název: (200 m)

Autobusové nádraží název: (2 km)


Vlakové nádraží název: (2 km)

Obchod: (200 m)

Stravování:

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf (2 km), Bowling (3 km), Půjčovna kol (2 km), Tělocvična (400 m), Fittness (400 m), Tenisové kurty (1km), Fotbalové hřiště (500 m), Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek (2 km), Půjčovna lyží (500 m)

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum2 lůžkovýapartmánapartmánapartmánapartmán
1.1-31.12500 - Agnes - 2 osoby/person2400 (Viktorie - 6 osob/person)950 (Radmila - 4 osoby/person)1050 (Lib)1800 (Stella - 4 osoby/person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Při ubytování nad čtyři noci se cena snižuje o 5 %. Pro termíny 16. 3. – 30. 5. a dále 1. 10. – 15. 12. se cena snižuje o 10 %. Poplatek za domácí zvíře činí 35 Kč/noc. Po rezervaci požadujeme zaplacení zálohy ve výši 25 % celkové ceny. Při stornování pobytu do 21 dní před nástupem bude záloha vrácena celá. Při pozdějším stornování záloha vrácena nebude.

Fotogalerie (9):


Penzion Signum LaudisPenzion Signum LaudisPenzion Signum Laudis
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com